“Arsenal” pietuvojas EL finālam, “Chelsea” spēlē neizšķirti ar “Eintracht” (VIDEO)

03/05/2019 00:04

Ceturtdien UEFA Eiropas līgas pirmajā pusfināla spēlē Londonas “Arsenal” savā laukumā ar 3:1 (2:1) pārspēja Spānijas vienību “Valencia”.

Jau mača 11. minūtē Muktars Diahabijs izvirzīja vadībā viesus, bet londonieši ātri gan rezultātu izlīdzināja – 18. minūtē precīzs bija Aleksandrs Lakazets. 25. minūtē Lakazets jau izvirzīja vadībā mājiniekus. Spēles noslēgumā Pjērs Emeriks Obomejangs panāca 3:1.

Savukārt otrā mačā Londonas “Chelsea” viesos spēkojās neizšķirti 1:1 (1:1) ar komandu Vācijas Bundeslīgas komandu Frankfurtes “Eintracht”.

Mača 23. minūtē Luka Jovičs vādībā izvirzījas mājiniekus, bet pirmā puslaika noslēgumā Pedro Rodrigess Ledesma Anglijas klubam panāca neizšķirtu.

Atbildes spēles tiks aizvadītas jau nākamajā ceturtdienā, kad “Arsenal” un “Valencia” tiksies Spānijas kluba mājās, bet “Chelsea” savā laukumā uzņems “Eintracht”.

UEFA Eiropas līgas fināls notiks 29.maijā Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku. Iepriekšējā sezonā par UEFA Eiropas līgas uzvarētājiem kļuva Spānijas klubs Madrides “Atletico”, kas finālā ar 3:0 pārspēja Marseļas “Olympique” no Francijas.