“Arsenal” talismans Gunnerzaurs atgriežas Londonas klubā

10/11/2020 18:29

Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Arsenal” talismans Gunnerzaurs atgriezies vienībā. Acīmredzot, “Arsenal” nolēma atsākt sadarbību ar skatītāju iemīļoto talismanu, kurš iepriekš tika atlaists.

Viens no Anglijas bagātākajiem futbola klubiem “Arsenal” iepriekš pārtrauca sadarbību ar komandas ilggadējo talismanu Gunnerzauru. Atlaišanas iemesls lika Londonas kluba faniem sadusmoties – vienība vēlējusies ietaupīt naudu.

Cilvēki galvenokārt bija dusmīgi par to, ka turīgais “Arsenal” klubs naudas ietaupīšanas nolūkos ķērās pie Gunnerzaura atlaišanas. Fani neticēja, ka talismans ir izmaksājis tik daudz, lai ar viņu pēkšņi beigtu sadarbību.

Komandas centra pussargs Mesuts Ezils pēc šādām ziņām paziņoja, ka viņš ir gatavs maksāt Gunnerzauram algu tik ilgi, kamēr viņš pārstāvēs Londonas klubu. Nav zināms, vai ir realizējies šis scenārijs.

Gunnerzaurs ir “Arsenal” talismans teju 30 gadus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…