“Arsenal” viesos pārspēj “Milan”, Zalcburga pārsteidz Dortmundi

08/03/2018 22:18

UEFA Eiropas līgā šovakar tika aizvadītas pirmās 1/8 fināla spēles. Centrālajā mačā Londonas “Arsenal” viesos ar 2:0 pārspēja “Milan”, pārtraucot milāniešu 13 nezaudēto maču sēriju.

“Milan” piederēja pārsvars gan bumbas kontrolē (54-46), gan sitienos vārtu virzienā (16-7), taču pie reālām iespējām pārspēt kolumbieti Davidu Ospinu mājinieki tā arī netika. Rezultātu 15.minūtē pēc Mesuta Ezila piespēles atklāja Henrihs Mhitarjans, bet pirmā puslaika ceturtajā kompensācijas minūtē tas pats Ezils lieliski atrada Āronu Ramziju, kurš nonāca aci pret aci ar “Milan” vārtsargu, dubultojot viesu pārsvaru. Kā vēlāk izrādījās, velsietis arī uzstādīja mača gala rezultātu.

Citā pārī par sensāciju parūpējās Zalcburgas “Red Bull”, kas izbraukumā Dortmundē ar 2:1 pārspēja vietējo “Borussia”. Pirmās 45 minūtes noslēdzas ar bezvārtu neizšķirtu, bet pēc pārtraukuma divi kosovieša Volona Berišas precīzie raidījumi priekšā izvirzīja ciemiņus. Mājinieki metās atspēlētās, un 62.minūtē Andrē Šurle vienus vārtus atguva. Laika bija atlicis vēl gana, lai panāktu vismaz neizšķirtu, taču Zalcburgas kluba spēlētāji spēja varonīgi nosargāt visnotaļ sensacionālu uzvaru ar 2:1.

Bez pārsteigumiem aizritēja mačs Madridē starp “Atletico” un Maskavas “Lokomotiv”, pārliecinošu uzvaru ar 3:0 svinot madridiešiem. Tikmēr “Lyon” izbraukumā noturēja minimālu panākumu pret Maskavas CSKA.