ASV sagrauj dāņus un izcīna ceturto panākumu pēc kārtas

ASV hokeja izlase, Sportazinas.com
Martin Rose/Getty Images

Pasaules čempionatā, kas no 10. līdz 26. maijam norisinās Slovākijā, ASV hokeja izlase izcīnījusi ceturto panākumu pēc kārtas, uzlabojot savas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.

ASV pārliecinoši ar 7:1 (4:0, 2:1, 1:0) uzveica Dāniju.

Līdz pirmajiem vārtiem mačā bija jāgaida nepilnas 11. minūtes, kad rezultātu atklāja ASV izlases uzbrucējs Frenks Vatrano. Jau pēc 14. sekundēm dāņi nopelnīja noraidījumu, bet tā realizēšanai Aleksam Debrinkatam vajadzēja vien 15 sekundes un rezultāts jau 2:0.

Perioda turpinājumā ar vārtiem izcēlās vēl Kelers Kleitons un Kriss Kreiders, panākot jau 4:0.

Otrajā periodā piektajā minūtē vienus vārtus Dānijai atguva Niks Olesons. Pēc sešām minūtēm Debrinkats guva jau savus otros vārtus mačā, bet 6:1 panāca jau Dilans Larkins. Noslēdzošajā trešdaļā punktu mačam pielika Džeks Eihels – 7:1.

ASV tādējādi izcīnījuši ceturto (pēc kārtas) uzvaru piecos mačos, bet Dānijai tas bija trešais zaudējums turnīrā.

Vēl šīs grupas ietvaros vēlāk savā starpā cīnīsies Kanāda ar Vāciju un Lielbritānija ar Slovākiju, bet B apakšgrupā sagaidams Itālijas un Norvēģijas, kā arī Šveices un Zviedrijas duelis.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase šodien ar 1:3 atzina Krievijas pārākumu.