Atamans noraksta savu komandu: Par 99% varu teikt, ka nebūsim “play-off”

24/03/2023 10:22
Nokopēts
Ergins Atamans

ULEB Eirolīgas kluba Stambulas “Anadolu Efes” galvenais treneris Ergins Atamans pēc vakardienas mača, kurā viņa vadītā komanda piedzīvoja zaudējumu, bija pesimistisks par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Pēdējo divu sezonu čempioni vakar ar rezultātu 93:95 piekāpās priekšpēdējā vietā esošajai Berlīnes “Alba”. Vācijas vienības spēlētājs Lūks Sikma uzvaru izrāva 1,2 sekundes pirms pamatlaika beigām.

“Šī spēle bija mūsu sezonas kopsavilkums. Mēs nespēlēsim izslēgšanas spēlēs, vēlu veiksmi pārējām komandām,” pesimistisks bija Atamans. “Mums bija iespēja mainīt spēles gaitu pēc atspēlēšanās no 19 punktu deficīta, mēs pārņēmām vadību, taču pēdējās minūtēs, tāpat kā visu sezonu, metām garām visus metienus un pretinieki realizēja vairākus trīspunktniekus. Kārtējo reizi zaudējām šādā veidā. Tagad par 99% var teikt, ka nebūsim “play-off”.”

Turcijas komandai Eirolīgas pamatturnīrā vēl atlikušas četras spēles, un divkārtējie čempioni no “play-off” zonas ir vienas uzvaras attālumā. Zīmīgi, ka astotajā vietā šobrīd atrodas Rolanda Šmita pārstāvētā Kauņas “Žalgiris”, kas savu 30. kārtas maču aizvadīs šovakar, tiekoties ar citu Stambulas klubu “Fenerbahce”.

Atamans sevis trenētajai komandai paredz vietu Eirolīgas finālā

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām