Atcelts paredzētais F-1 posms Itālijā

17/05/2023 14:29
Nokopēts
F-1

Šajā nedēļas nogalē paredzētais Pirmās formulas (F-1) posms Itālijas trasē Imolā ticis atcelts, paziņojuši organizatori.

Šāds lēmums pieņemts, jo Imolas tuvākajā apkaimē pēc spēcīgam lietusgāzēm izveidojušies ļoti lieli plūdi, kas realizējušies sarkanajā brīdinājumā. Šodien ūdens līmenis pašā trasē sācis kristies, bet tomēr, ņemot vērā situāciju, posms ticis atcelts.

“F-1 kopiena sūta domas cilvēkiem, kurus skāruši notikumi Emīlijas-Romanjas reģionā,” vēstīts oficiālajā paziņojumā. “Tāpat vēlamies izteikt atzinību avārijas dienestiem, kuri dara visu iespējamo. Viņi palīdz tiem, kam tas ir nepieciešams. Pēc sarunām starp F-1, FIA un citiem iesaistītajiem ir pieņemts lēmums neturpināt “Grand-Prix” nedēļas nogali Imolā.”

“Lēmums pieņemts, jo šobrīd nav iespējams droši rīkot pasākumu mūsu līdzjutējiem, komandām, personālam. Tas ir pareizi un atbildīgi, ņemot vērā situāciju, ar kuru saskaras šī reģiona pilsētas. Nebūtu pareizi šajā sarežģītajā laikā izdarīt papildu spiedienu uz vietējām varas iestādēm un neatliekamās palīdzības dienestiem.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām