Atcelts viens no PČ rallijkrosā posmiem

Jānis Baumanis, sportazinas.com
Jānis Baumanis | Foto: FIA World Rallycross

Atcelts pasaules rallijkrosa čempionāta etaps Francijā, kas bija paredzēts no 5. līdz 6.septembrim, ceturtdien paziņoja Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).

Bretaņas posms Francijā bija pēc kārtas otrais no šosezon atlikušajiem posmiem.

“Ņemot vērā pastāvīgās bažas par Covid-19, pasaules rallijkrosa posma organizatori Luikā ir pieņēmuši lēmumu atcelt pasākumu, ņemot vērā, ka veselība un drošība visiem iesaistītajiem ir prioritāte,” teikts paziņojumā.

“Cerot šo posmu aizvadīt, tika pētītas vairākas iespējas, taču diemžēl loģistiski to nebija iespējams izdarīt, kā arī šogad nav bijis iespējams nodrošināt alternatīvu datumu sacensībām,” raksta organizatori.

Pirmās čempionāta sacensības paredzētas no 20. līdz 23.augustam Zviedrijā. Šajā etapā trasē dosies visas rallijkrosa mašīnu klases, tostarp jaunā “Projekt E” jeb elektroautomašīnu klase.

Nākamos posmus braucēji aizvadīs Rīgā (18.-20.septembris), Beļģijā (2.-4.oktobris), Portugālē (9.-11.oktobris), Spānijā (16.-18.oktobris), Abū Dabī (29.-31.oktobris), bet sezonas noslēgums gaidāms Vācijā (11.-13.decembris).

Abū Dabī paredzēts aizvadīt divus rallijkrosa posmus.

Šosezon Latvijas pilots Jānis Baumanis pārstāvēs “KYB Team JC” komandu, kurai tas būs debijas gads. Iepriekšējā sezonā Baumanis, pārstāvot STARD vienību, kopvērtējumā izcīnīja sesto vietu.

Iepriekšējā sezonā Baumanis posmos Norvēģijā un Kanādā ieņēma vietas pirmajā trijniekā, bet kopvērtējumā viņš bija sestais. Latvietis piecos etapos bija starp sešiem finālistiem.

Otrs Latvijas pilots Reinis Nitišs šosezon nolēmis spēkus izmēģināt rallijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par