Ate pēc uzvaras Latvijas-Igaunijas līgā: Pēc grafika mums ir divas brīvdienas un pēc tam trešdien sākam jaunu ciklu

10/04/2022 20:29
Artis Ate

Latvijas čempionvienība “VEF Rīga” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) finālčetrinieka turnīrā nospēlēja pārliecinoši, kas ļāva izcīnīt pirmo čempiontitulu LIBL, pēc uzvaras finālspēlē sarunā ar aģentūru LETA atzina “VEF Rīga” basketbolists Artis Ate.

Jau ziņots, ka “VEF Rīga” finālā ar rezultātu 95:64 (27:12, 23:20, 17:20, 28:12) uzvarēja Latvijas basketbolists Ronalda Zaķa Hābnēmes “Viimsi”. “VEF Rīga” komandai tas ir pirmais LIBL čempiontituls. Pirmajā sezonā uzvarēja “Ventspils”, otrajā čempioni netika noskaidroti, bet pērn par čempioniem kļuva Tallinas “Kalev”/”Cramo” basketbolisti. Iepriekšējos divos finālos Rīgas komanda piedzīvoja zaudējumus.

“Pirmais čempiontituls ilgi nāca, bet, kas lēni nāk, tas labi nāk,” teica basketbolists. “Bet ir tiešām prieks, ka abas spēles finālčetriniekā nospēlējām stabili un pārliecinoši un beidzot izcīnījām čempiontitulu.” Spēlētājs arī uzteica to, ka “vefiešu” pārliecība par savu spēli nāca no ceturtdaļfināla, kurā divās spēlēs tika uzvarēta Nikolaja Mazura trenētā “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits”.

“VEF Rīga” Latvijas čempionāta izslēgšanas spēles sāks no pusfināla, kurā stāsies pretī “Latvijas Universitātes” un “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” pāra uzvarētājai. Ate atklāja, ka komanda jau nākamnedēļ sāks gatavoties gaidāmajām pusfināla spēlēm. “Pēc grafika mums ir divas brīvdienas un pēc tam trešdien sākam jaunu ciklu, kurā sāksim gatavoties. Ieliksim jaunu fizisko bāzi, strādāsim uz individuālo meistarību un gatavosimies spēlēm, lai pusfinālā varētu parādīt savu labāko spēli,” stāstīja basketbolists. “Sekosim, protams, līdzi ceturtdaļfināliem, ar ko mums būs jāspēlē. Un tad jau centīsimies aizvadīt tikpat labas spēles kā šajā turnīrā.”

Pirms tam bronzas spēlē “Ogre” ar rezultātu 77:84 zaudēja Andra Mistera pārstāvētajai “Parnu Sadam”.