Atgriešanās izpaliek – pārcelta Makgregora un Čendlera cīņa

14/06/2024 13:07
Nokopēts
Konors Makgregors

“UFC 303” cīņa starp Konoru Makgregoru un Maiklu Čendleru ir pārcelta uz nenoteiktu termiņu, atklājis UFC vadītājs Dana Vaits.

Jau iepriekš bija šaubas par 29. jūnijā paredzētās cīņas aizvadīšanu, kura bija viena no šī gada gaidītākajām, jo tajā savu atgriešanos oktagonā piedzīvotu UFC superzvaigzne Makgregors. Par dueļa norisi šaubas parādījās jau mēneša sākumā, jo bez paskaidrojumiem tika atcelta preses konference Īrijas galvaspilsētā Dublinā, nedz Makgregoram, kura dēļ, visdrīzāk, šāds lēmums arī tika pieņemts, nedz pašai UFC organizācijai komentārus nesniedzot.

Kā vēsta žurnālists Ariels Helvani, tad par iemeslu kļuva tas, ka Makgregors iedzīvojās savainojumā, kura nopietnība netiek precizēta. Un, lai arī gan pats cīkstonis, gan arī UFC darīja visu iespējamo, lai “glābtu” cīņu, beigās tika pieņemts lēmums par tās pārcelšanu.

Jauns datums vēl nav zināms, iesaistītās puses cer uz augustu vai septembri.

Makgregora un Čendlera vietā cīņu aizvadīs Alekss Pereira un Jirži Prohazka.

35 gadus vecais Makgregors savu pēdējo cīņu aizvadīja 2021. gada vasarā, kad viņš duelī pret Dastinu Porjē salauza kāju un automātiski piedzīvoja neveiksmi. Tas viņam pret Porjē bija otrais zaudējums pēc kārtas. Pēdējo uzvaru Makgregors izcīnīja 2020. gadā, “UFC 246” ietvaros pieveicot Donaldu Seroni.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām