Atgriešanās nesanāk – Bebkoks atstāj “Blue Jackets” galvenā trenera amatu

17/09/2023 23:19
Nokopēts
Maiks Bebkoks

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets”, kuru pārstāv latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, paziņojusi par sadarbības pārtraukšanu ar galveno treneri Maiku Bebkoku.

Leģendārais kanādietis par kluba stūrmani tika nozīmēts vien šī gada jūlijā, amatā nomainot Bredu Larsenu. Tiek vēstīts, ka gaidāmajā sezonā “Blue Jackets” vadīs Paskāls Vinsents.

Iepriekš skandalozā podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītāji, bijušie NHL spēlētāji Pols Bisionets un Raiens Vitnijs minēja, ka Bebkoks “Blue Jackets” spēlētājiem licis parādīt viņu telefonos esošās bildes. Viņi atklāja, ka treneris savu prasību pamatoja ar vēlmi saprast, kādi cilvēki ir “Blue Jackets” hokejisti ārpus ledus. Tāpat tika ziņots, ka dažu spēlētāju telefonu saturs tika parādīts uz liela ekrāna.

Jāatzīmē, ka pats 60 gadus vecais Bebkoks oficiālā paziņojumā norādīja, ka informācija ir sagrozīta. “Tikšanas laikā ar hokejistiem un personālu palūdzu viņiem parādīt ģimenes bildes, lai labāk viņus iepazītu. Nekas īpašs. Tas, kā tas tika atstāstīts podkāstā, ir visai sagrozīts un aizvainojoši. Tādas tikšanās ir svarīgs ne tikai man, bet arī mūsu spēlētājiem,” teica Bebkoks.

Trenera pusē nostājās arī komandas kapteinis Būns Dženers. “Kad mēs tikāmies ar treneri, viņš jautāja, no kurienes esmu, jautāja par ģimeni un topošām kāzam. Runājām arī par hokeju. Tad viņš pajautāja, vai man ir ģimenes bildes, un es biju priecīgs viņam tās parādīt. Viņš izdarīja to pašu. Tā bija lieliska pirmā tikšanās un labs veids, kā veidot attiecības. Tas, kā tam tika pievērsta tik liela uzmanība, man lika ļoti vilties,” norādīja kanādietis.

Savukārt zviedrs Džonatans Hedstrems, kurš savulaik Bebkoka vadībā spēlēja Anahaimas “Mighty Ducks” vienībā, arī atklājis, ka viņam par sadarbību ar šo treneri palikušas nepatīkamas atmiņas. “Ik pa laikam satiku viņu Anahaimā. Apsūdzības pret viņu? Tas nav jaunums, jo Bebkoks ir huligāns. Žēl, ka viņš tā uzvedas. Redzēju, ka Būns Dženers mēģināja samazināt spriedzi, bet esmu pārliecināts, ka klubs ieteica viņam būt uzmanīgam,” saka Hedstrems.

“Tas, ka viņš skatījās bildes telefonos, tas ir nenormāli. Domāju, visi bija šokēti ar to, ka viņam ļāva atgriezties NHL pēc tam, kas notika Toronto – ņirgāšanās par spēlētājiem un tā tālāk. Viņš ir izcils hokejā, bet kā cilvēkam viņam viss nav kārtībā ar galvu,” skarbs bija zviedru hokejists.

Jāatzīmē, ka Bebkoks bez darba bija kopš 2019. gada novembra, kad viņu atlaida no Toronto “Maple Leafs”. Arī toreiz uzpeldēja vairākas neglaimojošās detaļās par viņa darba metodēm un nepamatotu spiedienu uz spēlētājiem.

Bijušais NHL hokejists: Bebkokam ar galvu ne viss ir kārtībā, viņa atgriešanās NHL ir šoks

TOP notikumi
1
X
2
6.25
4.8
1.46
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām