Ātrslidotājs Silovs PK trešajā posmā 1500 metru distancē finišē 12. vietā

08/12/2019 12:15

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Kazahstānā notiekošajā Pasaules kausa trešajā posmā 1500 metru distancē B divīzijā izcīnīja 12.vietu.

Silovs distanci veica vienā minūtē un 48.912 sekundēs, kas viņam deva 12.vietu, kamēr uzvaru izcīnīja beļģis Matiass Voste. Latvietis līderim zaudēja 1,95 sekundes.

B divīzijā startēja 31 ātrslidotājs, bet vēlāk A divīzijā uz starta izies vēl 20 sportisti.

Jau ziņots, ka sestdien viņš bija 30.pozīcijā sacensībās 1000 metru B divīzijā.

Silovs karjeru sāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja augsto ceturto vietu 1500 metru distancē un bija 15.pozīcijā 1000 metros, bet masu startā, kas debitēja Olimpiādes programmā, nepārvarēja pusfināla barjeru.

Šosezon Pasaules kausā ātrslidošanā paredzēti pieci posmi un finālposms.