Austrijas medijs: Ri. Bukarta vērtība, visticamāk, ir ļoti augusi

08/06/2023 10:05
Nokopēts
Rihards Bukarts

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Riharda Bukarta tirgus vērtība pēc pasaules čempionāta varētu būt ievērojami augusi, vēsta Austrijas medijs “KleineZeitung“.

Aizvadītajā sezonā pirmos divus hokeja sezonas mēnešus pavadot bez darba vietas, Bukarts savu sezonu klubā uzsāka vien novembrī – viņš parakstīja līgumu ar Austrijas atklātā čempionāta klubu Klāgenfurtas “EC-KAC”. 28 pamatturnīra mačos Bukarts sakrāja 25 (13+12) punktus, kamēr piecās “play-off” spēlēs viņam viens gols un divas rezultatīvas piespēles.

“Bukarta situācija joprojām ir diezgan sarežģīta,” raksta medijs. “Latviešu hokejists ne tikai labi spēlēja PČ, bet arī Klāgenfurtē bija bīstams un aktīvs spēlētājs, iekarojot līdzjutēju simpātijas. Uzbrucēja tirgus vērtība pēc aizvadītā PČ, visticamāk, ir ļoti augusi un komandā viņu noturēt būs visai grūti.”

Jāatgadina, ka Bukarts kopā ar Latvijas izlasi ne tikai izcīnīja bronzas medaļas PČ, bet arī laboja valstsvienības rezultativitātes rekordu viena PČ ietvaros elites divīzijā. Izšķirošo panākumu pret ASV ar lielisku sniegumu sekmēja arī Bukarts, kurš atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm. Tas viņam turnīrā kopumā ļāva tikt pie 11 (3+8) punktiem un arī labot rekordu – neviens cits Latvijas hokejists iepriekšējos PČ tik daudz punktus nebija sakrājis. Iepriekšējais labākais rādītājs piederēja Oļegam Znarokam un Dārziņam, kuri attiecīgi 1997. un 2015. gada turnīros izcēlās ar 10 punktiem.

Ri. Bukarts: Pie Hārtlija bija bail spēlēt ar ripu, bet Vītoliņš mums iedeva brīvību

Daugaviņš un Ri. Bukarts vēsturisko PČ noslēdz ar statistikas rekordiem

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām