“Avangard” sveic “Kunlun” ar iestāšanos KHL īpašajā “klubā”

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs | Foto: Omskas "Avangard"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas “Avangard” savā “Twitter” kontā asprātīgi noreaģēja uz ziņu par to, ka Pekinas “Kunlun” savas mājas spēles aizvadīs nevis Ķīnā, bet Maskavas apgabala pilsētā Mitišči.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ pasaulē joprojām ir spēkā ceļošanas ierobežojumi. Pagaidām tie padara par neiespējamu “Kunlun” mājas spēļu aizvadīšanu Pekinā. Vakar klubs turnīra rīkotājiem iesniedzis oficiālu vēstuli, kurā apgalvots, ka tā mājas halle būs “Arena Mytishchi”. Līdz nākamajai ceturtdienai KHL veiks arēnas pārbaudi, lai noteiktu tās atbilstību čempionāta spēļu uzņemšanai.

“2020./2021. gada sezonu “Kunlun” sāks Mitiščos. Laipni lūgti klubā,” rakstīts “Avangard” tviterī.

Pirms 2018./2019. gada sezonas Omskas arēnas fundamentā tika konstatēti bojājumi, kuru dēļ sporta būve vairs nevar tikt izmantota. Arī “Avangard” vienība bija spiesta meklēt jaunu mājvietu, par tādu kļūstot Maskavas apgabala pilsētai Balašihai. Paredzams, ka Omskā “Avangard” nevarēs spēlēt līdz 2022. gadam, kad tiks uzcelta jaunā arēna.

Līdz ar to KHL jau ir divi klubi, kuri nevar spēlēt savu līdzjutēju priekšā un ir spiesti aizvadīt mājas mačus citās vietās. Iespējams, ka sezonas sākumā līdzīgs liktenis sagaidīs arī Rīgas “Dinamo”. Pagaidām Krievijas pilsoņiem nav atļauta brīva ieceļošana Latvijā, kas varētu piespiest Latvijas klubu uz laiku pārcelties uz kādu no kaimiņvalsts pilsētām. Iepriekš medijos tika minēti varianti ar Mitiščiem un Sočiem, kur ir divas hokeja arēnas.

“Kunlun Red Star” nākamsezon mājas spēles neaizvadīs Ķīnā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par