Avots: Līgā pastāv uzskats, ka Kuzma paliks “Wizards” sastāvā

05/05/2023 19:17
Nokopēts
Kails Kuzma

Ziemeļamerikas medija “Bleacher Report” apskatnieks Ēriks Pinkuss atklājis, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kails Kuzma, visdrīzāk, parakstīs jaunu līgumu ar klubu.

27 gadus vecajam Kuzmam gaidāmajā vasarā būs iespēja aktivizēt spēlētāja opciju viņa pašreizējā kontraktā un palikt “Wizards” rindās uz vēl vienu sezonu par 13 miljoniem dolāru, vai arī kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, kas nozīmētu, ka Kuzmam piedāvājumu varētu izteikt jebkura NBA komanda. Iepriekš jau vēstīts, ka Kristapa Porziņģa komandas biedram ir nodomi izpētīt brīvo aģentu tirgu, jo viņš vēlas iegūt ienesīgāku līgumu, taču, kā atklājis apskatnieks, tad spēlētājs, visticamāk, paliks ASV galvaspilsētā.

“Pēc [kluba prezidenta un ģenerālmenedžera] Tomija Šeparda atlaišanas “Wizards” komandai šobrīd nav vadošā cilvēka basketbola operācijās, tādēļ grūtāk ir prognozēt, kādā virzienā klubs dosies. Citi komandu pārstāvji gan pauduši uzskatu, ka jaunajam ĢM uzdevums būs veidot komandu, kas cīnīsies par “play-off”, nevis veiks pārbūvi. To ņemot vērā, Kuzma aizvadītajā sezonā bija viens no “Wizards” labākajiem spēlētājiem. Lai gan Kuzma atteiksies no sava līguma pēdējā gada, līgā pastāv uzskats, ka viņš paliks Vašingtonā,” atklājis Pinkuss.

Kuzma šosezon 64 mačos izcēlās ar caurmērā 21,2 punktiem, 7,2 bumbām zem groziem un 3,7 rezultatīvām piespēlēm. “Wizards” ar 35 uzvarām 82 spēlēs finišēja 12. vietā Austrumu konferencē un ceturto reizi pēdējo piecu sezonu laikā nekvalificējās izslēgšanas spēlēm.

Apskatnieks: “Wizards” vajadzētu dot līgumu Porziņģim vai Kuzmam, nevis abiem

Kuzma: Man ļoti patīk spēlēt ar Porziņģi un Bīlu, darām lielisku darbu, lai nestātos viens otram ceļā

Avoti atklāj “Wizards” plānus saistībā ar Porziņģa jauno līgumu

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām