Azerbaidžānas F-1 posma treniņbrauciens tiek pārtraukts rīkotāju neizdarību dēļ

F-1, sportazinas.com
F-1 | Foto: F-1

Azerbaidžānas sacensību rīkotāju neizdarības dēļ piektdien Pirmās formulas () sezonas ceturtā posma pirmā treniņbraucienu sesija ilga tikai desmit minūtes.

Treniņbraucienu sesija tika pārtraukta pēc tam, kad “Williams” braucējs Džordžs Rasels no Lielbritānijas aizķēra trasē esošo kanalizācijas lūku un pamatīgi sabojāja sava auto grīdu. Formula bija pamatīgi bojāta, tomēr tas nebija viss – bolīdu uzcēla uz kravas vedēja, kas to veda uz pitstopiem. Tiesa, pa ceļam furgona ceļamkrāns aizķēra vienu no trasē esošajiem tiltiem, bojājot arī to, turklāt no tilta uz “Williams” formulas sāka tecēt šķidrums.

Image

Pēc šiem notikumiem tika nolemts pārtraukt treniņbraucienu sesiju, kas netiks atsākta. Rīkotāji nolēma pārtraukt treniņu, lai izvērtētu situāciju arī ar pārējām lūkām, kas atrodas trasē, un novērstu problēmas ar tiltu.

Vēlāk piektdien plānots vēl viens treniņš, bet noslēdzošais norisināsies sestdien, kad būs arī kvalifikācija. Savukārt Azerbaidžānas Lielās balvas izcīņa Baku pilsētas ielās notiks svētdien.

Image

Pēc trim posmiem kopvērtējuma līderpozīcijā ar 68 punktiem ir brits Lūiss Hamiltons no “Mercedes” komandas, kuram ar 62 punktiem seko komandas biedrs Valteri Botass no Somijas. Tālāk ar 39 punktiem seko nīderlandietis Makss Verstapens (“Red Bull”), bet tālāk ir abi “Ferrari” braucēji – vācietis Sebastjans Fetels un Šarls Leklērs no Monako.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par