Šovakar Šveices nacionālajā līgā (NL) Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar 7:3 sagrāva “Zug” vienību.
Latviešu uzbrucējs rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos, kā arī iemeta “Lions” piektos vārtus, sakrājot 36. (19+17) punktu šosezon. Šī uzvara “Lions” ļāva garantēt sev pirmo vietu NL pamatturnīrā.
Rūdolfs Balcers izceļas ar skaistu piespēli un vārtu guvumu ZSC Lions panākumā pret EV Zug (7:3). 🔥🏒 Uzvara palīdzēja Cīrihes komandai nodrošināt pirmo vietu regulārajā sezonā! pic.twitter.com/JRjZMLXXIN
— Go3 Sport (@Go3SportLatvija) February 29, 2024
Ivara Punnenova iesaistīšanās spēles vidū neglāba “Lakers” vienību no neveiksmes pret “Kloten” ar 3:5, latviešu vārtsargam atvairot 14 no 16 metieniem, kamēr uzvarētājiem ar rezultatīvu piespēli izcēlās Deniss Smirnovs.
Zviedrijā divu latviešu pārstāvēto komandu duelī Mārtiņa Dzierkala “Skelleftea” ar 3:1 pārspēja Rodrigo Ābola “Rogle”, nevienam no uzbrucējiem pie punktiem netiekot.
Tikmēr Māra Bičevska 1+1 neglāba Ļubļanas “Olimpija” no neveiksmes Austrijas čempionāta astotdaļfinālā mačā pret “Val Pusteria” – 3:4 pamatlaikā un 1-2 sērijā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu