Balcers neatstāj variantus “Wild” vārtsargam un palīdz komandai uzvarēt (VIDEO)

01/04/2021 08:09
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” ar 4:2 pārspēja Minesotas “Wild”.

Balcers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 31 sekundi, gūstot komandas pirmos vārtus, tāpat latviešu uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Mača rezultātu otrā perioda ievadā atklāja Balcers, kad viņš pēc lieliskas Tomāša Hertla piespēles vārtu priekšā apspēlēja pretinieku vārtsargu un guva savus ceturtos vārtus šajā sezonā. Trešdaļas turpinājumā otros vārtus “Sharks” labā iemeta Raiens Donato, realizējot skaitlisko vairākumu.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs Minesotas vienības rēķinu atklāja Kirils Kaprizovs, bet pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm “Sharks” hokejists Nikolajs Kņižovs ar savu pirmo vārtu guvumu NHL atjaunoja divu vārtu pārsvaru savai komandai. Tikmēr 13 sekundes līdz trešā perioda beigām precīzs bija “Wild” uzbrucējs Matss Zukarello, bet sekundi pirms cīņas noslēguma ripu tukšos vārtos raidīja Balcera komandas biedrs Evanders Keins.

Nākamās spēles “Sharks” klubam paredzētas 3. un 4. aprīlī plkst. 5:00 pēc Latvijas laika, kad būs jāspēkojas ar Losandželosas “Kings” hokejistiem. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8. maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.