Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

09/03/2021 08:07
Rūdolfs Balcers

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Sentluisas “Blues”.

Latvijas hokejists vārtu tuvumā ar piespēli atrada Raienu Donato, kurš kopā ar vārtu guvēju Loganu Kutūru vārtu  priekšā izrādījās veiklāki par pretiniekiem. Balcers komandas otrajā maiņā laukumā pavadīja 17 minūtes un 17 sekundes, minūti un 19 sekundes spēlējot vairākumā. Viņa kontā divi metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni un viens bloķēts metiens.

Mājinieki divreiz bija spiesti atspēlētiem pēc Niko Mikolas “gola” piektajā minūtē un Breidena Šena raidījuma 54 sekundes pirms otrā pārtraukuma. Pirmos vārtus “haizivīm” pēc spēlētām 27 minūtēm guva Marks Eduārs Vlasičs. Evanders Keins guva uzvaras vārtus papildlaika 41.sekundē. Rezultatīva piespēle otrajā mačā pēc atgriešanās “Blues” sastāvā pēc pleca savainojuma ārstēšanas padevās Vladimiram Tarasenko, bet divas rezultatīvas piespēles Raiena O’Reilija kontā. “Sharks” rindās ar to pašu izcēlās Donato abu pirmo vārtu guvumos, bet vārtos Devans Dabniks atvairīja 24 viesu metienus.

Ar 21 punktiem 23 mačos “Sharks” Rietumu grupā ieņem pēdējo – astoto vietu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.