Balcers rezultatīvs pārliecinošā “Senators” uzvarā (VIDEO)

17/03/2019 05:30

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” talantīgais uzbrucējs Rūdolfs Balcers naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika ar rezultatīvu sniegumu kaldināja viņa pārstāvētās komandas panākumu.

“Senators” ar 6:2 pārliecinoši uzveica Toronto “Maple Leafs”, Balceram atdodot rezultatīvu piespēli “Sens” trešajā vārtu guvumā.

Balcers ar piespēli izcēlās “Senators” trešajā vārtu guvumā mača otrajā periodā. Latvietis kopumā šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes un vienu sekundi, no kurām divas minūtes un 54 sekundes spēlēja vairākumā.

Latvietis tika pie rezultatīvas piespēles, kā arī četras reizes meta pa vārtiem un un tika pie divām soda minūtēm. Viņš arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Balcers šosezon 27 NHL spēlēs sakrājis 9 (4+5) punktus, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Uzvarētājiem šajā spēlē vārtus guva Kodijs Ceci, Braiens Gibonss, Entonijs Duklērs, Oskars Lindbergs, bet divi precīzi metieni Magnum Pājarvi. Tikmēr “Maple Leafs” sastāvā precīzi bija Morgans Rīlijs un Džons Tavaress.

NHL pastarīte “Senators” līdz ar to ir izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas, bet nākamo maču aizvadīs naktī uz ceturtdienu, kad viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Vankūveras “Canucks”.