Balcers skatās no malas, “Senators” sezonu sāk ar diviem zaudējumiem pēc kārtas

06/10/2019 09:08

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers savainojuma dēļ nedevās laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” zaudējumā savu skatītāju priekšā ar 1:4 pret Ņujorkas “Rangers”.

Kā zināms, 22 gadus vecais Balcers izlaida jau otro spēli, jo atlabst no ķermeņa lejasgala savainojuma. Iepriekš vēstīts, ka laukumā talantīgais uzbrucējs varēs atgriezties aptuveni pēc mēneša.

Komandas pirmajā periodā apmainījās ar vārtu guvumiem, bet cīņas otrajā trešdaļā “Rangers” guva divus bezatbildes vārtus, kamēr noslēdzošajās 20 minūtēs savu pārākumu vēl tikai nostiprināja ar ceturtajiem gūtajiem vārtiem.

Ar “hat trick” Ņujorkas komandas rindās izcēlās Zviedrijas uzbrucējs Mika Zibanejads, kurš guva trīs vārtus pēc kārtas: vairākumā, mazākumā un vienādos sastāvos. Ceturto komandas golu pēc Zibanejada piespēles iemeta komandas jaunpienācējs Artemijs Panarins.

Balcera pārstāvētā “Senators” sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem, jo sezonas atklāšanas mačā ar 3:5 atzinas Toronto “Maple Leafs” pārākumu. Nākamā Otavas spēle paredzēta jau naktī uz rītdienu, kad tiks uzņemti Sentluisas “Blues” hokejisti.

Jau vēstījām, ka aizvadītajā naktī ar vārtu guvumu izcēlās Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš kaldināja sevis pārstāvētās komandas uzvaru ar 7:2 pār debiju NHL piedzīvojušā vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”.

Pie rezultatīvas piespēles tika Zemgus Girgensons, kurš palīdzēja Bufalo “Sabres” savu skatītāju priekšā uzveikt Ņūdžersijas “Devils” ar 7:2.

Bļugers gūst pirmos vārtus sezonā Merzļikina neveiksmīgajā NHL debijā (VIDEO)