Balinska pārstāvētais klubs piedzīvo neveiksmi un noslēdz sezonu

26/03/2023 22:59
Uvis Balinskis

Latvijas aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Liberecas “Bīlī Tygrži” svētdien Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfinālā piedzīvoja ceturto neveiksmi un neiekļuva pusfinālā.

Sērijas piektajā mačā Liberecas komanda izbraukumā ar rezultātu 4:6 (0:1, 3:2, 1:3) piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”, pretiniekiem sērijā līdz četrām uzvarām svinot panākumu ar 4-1.

Balinskis uz ledus bija 17 minūtes un 52 sekundes, nepilnas divas minūtes no tām spēlējot vairākumā, un divas reizes meta pa vārtiem, noslēdzot maču ar lietderības koeficientu +1.

Tikmēr citā mačā Tršinecas “Ocelārži”, Kārlim Čukstem laukumā nedodoties, viesos ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja Prāgas “Spata” un sērijā izvirzījās vadībā ar 3-2.

Vēl citā ceturtdaļfinālā Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices “Ridera” komanda sērijā ar 3-2 ir vadībā pār Brno “Kometa”. Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši. Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas “Ocelārži” ar 4-2 pieveica Prāgas “Sparta” vienību.