Banki: Atsevišķās spēlēs mums bijuši dažādi sastāvi, bet vienmēr esam sekojoši nospraustajam virzienam

11/11/2022 23:32
Nokopēts
Luka Banki

Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Luka Banki pēc komandas uzvaras pār Grieķiju ar 80:60 2023. gada Pasaules kausa kvalifikācijas mača uzsvēra, ka svarīgu lomu tajā nospēlējuši pieredzējušie spēlētāji.

“Šodien ir īpaša diena Latvijai un īpaša diena mūsu komandai. Mūsu plāns paredzēja kontrolēt spēli no aizsardzības, lielu uzmanību pievēršot cīņai pie groziem. Viss izdevās. Spēlētāji paveica lielisku darbu visu 40 minūšu garumā. Iespējams, pirmajā puslaikā dažās epizodēs mazliet pārcentāmies, bet otrajā vēl uzlabojām darbību aizsardzībā viens pret viens, un meistarīgi izkārtojām labas metienu iespējas mūsu snaiperiem. Pieredzējušie līderi – abi Jāņi un Dairis – apliecināja savu meistarību. Man ir liels gods pārstāvēt šo valsti un vadīt šos īpašos spēlētājus. Turnīra laikā atsevišķās spēlēs mums bijuši dažādi sastāvi, bet vienmēr esam sekojoši nospraustajam virzienam, veidojot saliedētu komandu,” teica Banki.

“Uz šejieni braucām uzvarēt, un tagad esmu ļoti laimīgs un lepns par savu komandu,” uzsvēra Strēlnieks. “Priecājos par iespēju pārstāvēt savu valsti, kādas man nebija vairākus iepriekšējos gadus. Negribu ieslīgt detaļās par spēli, jo pirmdien būs nākamā cīņa,” lakonisks bija basketbolists.

“Apsveicu Latvijas komandu, kas šodien bija labāka,” teica Grieķijas izlases galvenais treneris Dimitris Itudis. “Cīnījāmies, piespiedām pretiniekus 17 reizes kļūdīties, taču nav iespējams uzvarēt, ja no spēles met ar 27% precizitāti. Latvijas komandai trīs spēlētāji ar Eirolīgas pieredzi šodien guva 51 punktu – tas izskaidro gala rezultātu. Nākamajā spēlē pirmdien mums jau būs cita komanda, tāpēc vēlos pavaicāt FIBA: “Ko jūs gribat šajā turnīrā?””

TOP notikumi
1
X
2
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām