“Barcelona” vārtsargam ter Štēgenam veikta ceļa operācija

20/05/2021 23:11
Nokopēts
Marks Andrē ter Štēgens

Vācijas futbola izlases vārtsargam Markam Andrē ter Štēgenam, kurš ikdienā spēlē Spānijas čempionāta vienībā “Barcelona”, veikta ceļa operācija.

Jau ziņots, ka vārtsargs 17.maijā paziņoja, ka savainojuma dēļ nespēlēs Vācijas izlasē Eiropas meistarsacīkstēs. Operācija veikta labā ceļa patelārajai saitei. Vārtsargs lēmumu pieņēma, kad “Barcelona” svētdien mājās negaidīti zaudēja Vigo “Celta” ar 1:2 un vairs nevar iegūt “La Liga” čempionu titulu.

“Kopā ar kluba mediķu komandu esmu izlēmis, ka veikšu ceļgala operāciju,” savā “Instagram” kontā raksta sportists. “Esmu noskumis, ka man šovasar pietrūks Eiropas čempionāta spēļu kopā ar Vācijas izlasi. Pirmo reizi pēc daudziem gadiem es būšu mājās līdzjutēja lomā, atbalstot savu valsti. Ceru, ka mēs uzvarēsim,” viņš raksta. “Ceru, ka pēc vasaras pārtraukuma, kad atkal dosimies laukumā, atkal varēsim spēlēt līdzjutēju priekšā.”

Vācijas izlase 2021.gada Eiropas čempionāta apakšgrupā tiksies ar Franciju, Portugāli un Ungāriju. Iepriekš “Barcelona” paziņoja, ka arī pussargs Pedri sestdien izlaidīs sezonas pēdējo maču pret “Eibar”, dodot viņam atļauju sākt atvaļinājumu jau pirms sezonas beigām. 18 gadus vecais futbolists šosezon piedalījies visās Ronalda Kūmana vadītās komandas 52 spēlēs. Tas viņu ir padarījis par otro jaunāko kluba spēlētāju, kurš sasniedzis pussimtu spēļu, atpaliekot tikai no Bojana Krkiča.

Kopš 2013./2014.gada sezonas Arturo Vidals un Ivans Rakitičs ir vienīgie citi spēlētāji, kuri savā pirmajā sezonā Barselonas vienībā ir piedalījušies vismaz 50 spēlēs.

Pedri ir spēlējis visās 37 iepriekšējās “Barcelona” šīs sezonas līgas spēlēs, pamatsastāvā laukumā izejot 28 reizes.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām