Bārtuļa un Kuldas komandām zaudējumi

27/10/2017 20:48

Latvijas hokeja aizsargu Oskara Bārtuļa un Artūra Kuldas pārstāvētie klubi piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs piedzīvoja minimālus zaudējumus.

Vladivostokas “Admiral” ar Bārtuli sastāvā mājās sīvā cīņā ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) zaudēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik” komandai.

Vladivostokas klubam pārtrūka divu uzvaru sērija, bet “Ņeftehimik” izcīnīja ceturto panākumu pēc kārtas, Austrumu konferencē paceļoties uz trešo vietu.

Mājinieki pirmos vārtus zaudēja sestajā minūtē, kad uz noraidīto soliņa atradās tieši Bārtulis, kurš divas soda minūtes nopelnīja par pretinieka grūšanu ar nūju.

Vairākumu realizēja čehu uzbrucējs Robins Hanzls.

Tikmēr otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms Oļegs Piganovičs vairākumā izvirzīja “Ņeftehimik” vadībā ar 2:0, bet perioda pirmspēdējā minūtē Dmitrijs Sajustovs vienu ripu atspēlēja.

Pēdējā spēles nogrieznī pārsvars piederēja “Admiral” vīriem, tomēr izglābties no neveiksmes viņiem neizdevās.

Bārtulis šajā mačā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 54 sekundes, kas bija otrs lielākais laiks komandā aiz viņa pārinieka Džonatana Blama. Šajā laikā Bārtulis četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, nopelnot divas soda minūtes.

“Admiral” kapteinis Bārtulis šosezon 24 spēlēs atzīmējies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Kulda un Pekinas “Kuņluņ Red Star” Šanhajā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) zaudēja Austrumu konferences līderei Kazaņas “Ak Bars”.

Rezultātu 28.minūtē vairākumā atklāja “Ak Bars” uzbrucējs Aleksandrs Svitovs, bet deviņas minūtes vēlāk Brendons Defazio atjaunoja neizšķirtu. Tikmēr uzvaras vārtus Kazaņas klubs iemeta 48.minūtē, izceļoties Ņikitam Jazkovam.

Spēles beigās “Kuņluņ Red Star” pusotru minūti spēlēja ar sešiem laukuma hokejistiem, tomēr izglābties nespēja, ciešot ceturto zaudējumu pēc kārtas un astoto pēdējos deviņos mačos, kamēr “Ak Bars” izcīnīja trešo uzvaru pēdējās četrās cīņās.

Kulda, kurš izlaida iepriekšējo Ķīnas kluba spēli, šoreiz nospēlēja 20 minūtes un 30 sekundes, statistikas rādītājos neizceļoties.

Viņš šosezon 19 spēlēs ir atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ar 73 punktiem 27 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, bet tai ar attiecīgi 53 un 52 punktiem seko Maskavas CSKA un Helsinku “Jokerit”.

Tikmēr latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko vada Pēteris Skudra, ar 41 punktu ir piektā. Sestajā pozīcijā ar 38 punktiem seko Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” vienība, bet konferences un visas līgas pēdējā vietā ir Rīgas “Dinamo”, kas tikusi vien pie 13 punktiem 25 mačos.

Austrumu konferencē līderpozīcijā ar 53 punktiem 25 spēlēs joprojām ir Kazaņas “Ak Bars” vienība, kam ar 48 punktiem seko Omskas “Avangard” un Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Tikmēr Pekinas “Kuņluņ Red Star” komanda ar 38 punktiem ir astotā, kamēr Vladivostokas “Admiral” ar 27 punktiem atrodas 12.pozīcijā. Tikmēr Austrumu konferences pēdējā vietā starp 14 komandām ar 20 punktiem ir aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā Tolajti “Lada”, ko trenē Artis Ābols.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas un Novokuzņeckas “Metallurg”. Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.