Bārtulis: Cilvēki, kas nav saistīti ar sportu, domā, ka esmu nodevējs, kurš aizgājis uz Krieviju

04/03/2020 09:52

https://www.facebook.com/Best4Sport.tv/videos/202991731072270/

Latvijas hokejists Oskars Bārtulis raidījumā “Sporta Bulvāris” pastāstījis par savu karjeru Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), Latvijas izlasi, situāciju ar Krievijas pilsonību un dažādām citām lietām.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Bārtulis plāno ņemt Krievijas pilsonību, kas izraisīja plašas diskusijas sporta līdzjutēju starpā. 33 gadus vecais aizsargs paskaidrojis, kādēļ bija doma par šādu lēmumu, kas gan beigās netika realizēts.

“Bijām jau sarunājuši ar klubu, bet beigās viss norāvās, tāpēc izveidojās tāda situācija,” skaidroja Bārtulis. “Tas bija tīri, lai iegūtu ne-leģionāra statusu, ne jau tāpēc es tagad palikšu par krievu. Latvijas izlasē es, protams, varēšu turpināt spēlēt. Mēs jau to esam izrunājuši ar Viesturu [Koziolu] un bijām arī federācijā sapulcē.”

“Es nekad neesmu atteicies no Latvijas pilsonības. Te dzīvoju es, mani bērni, ģimene un draugi. Cilvēkiem, kas nav saistīti ar sportu, ir grūti to saprast. Viņiem šķiet, ka esmu nodevējs, kas aizgājis uz Krieviju, bet varbūt vajag padomāt – ja cilvēks tur nopelna naudu, uz kurieni viņš to atved? Ne jau uz Krieviju…” atzīmēja Bārtulis, kuram Latvijā ir arī sava hokeja skola.

“Redzēsim, kas tagad būs ar “Dinamo”, jo solās būt lielas izmaiņas,” atklāja Bārtulis, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Rīgas klubu. “Redzēsim, kas būs treneris un ģenerālmenedžeris. Ja varēšu, palikšu ar lielāko prieku.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 15:43

Apskatnieks: Porziņģa aizmainīšanas iespēja šosezon ir visai neliela

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Tims Kato uzskata, ka latvietis Kristaps Porziņģis tuvākajā laikā diez vai tiks aizmainīts no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Dalasas “Mavericks”. Vakar apskatnieks Aiens Beglijs…