Bārtulis: Ufai ir lieliska vēsture un lieli mērķi

28/12/2017 16:32
Nokopēts
Oskars Bārtulis, www.sportazinas.com

Latvijas hokejists Oskars Bārtulis, kurš pirms dažām dienām noslēdza līgumu ar Ufas ”Salavat Julajev”, atzinīgi izteicies par savu jauno komandu.

”Ufas ”Salavat Julajev” ir lieliska vēsture un lieli mērķi,” stāstīja latviešu aizsargs, ”Komanda ir izslēgšanas spēļu zonā un tas ir pats svarīgākais.”

”HCSalavat” Bārtulis pastāstīja, ka savainojuma dēļ kādu laiku viņš nav slidojis, tomēr cer ātri atgūt sportisko formu. Pēdējo maču viņš aizvadīja devītajā decembrī, tobrīd vēl pārstāvot Vladivostokas ”Admiral” rindas.

Atbildot uz jautājumu, kādos spēles aspektos Bārtulis varētu komandai sniegt vislielāko pienesumu, latvietis atbildēja, ka svarīgākais būs labi spēlēt aizsardzībā, taču treneris vēl došot norādījumus.

Ceturtdien tika izbeigts 30 gadus vecā Bārtuļa līgums ar citu KHL vienību Vladivostokas “Admiral”, kas nonākusi finansiālās grūtībās. Bārtulis un vēl četri hokejisti vērsās arbitrāžas tiesā un pameta komandu.

“Salavat Julajev” ar 67 punktiem 44 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, turpinot cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām