Batlers “Timberwolves” treniņā apvaino līderus: Viņi nekam neder. Viņi ir mīksti

Džimijs Batlers, Sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas “Timberwolves” un spēlētāja Džimija Batlera sāga turpinās, kad trešdienas treniņā spēlētājs apvainojis vairākus komandas biedrus.

Jau iepriekš ziņots, ka 29 gadus vecais basketbolists septembra beigās notikušās tikšanās laikā ar “Timberwolves” vadību paziņoja, ka vēlas tikt aizmainīts uz kādu citu klubu. Četrkārtējais Visu zvaigžņu spēļu dalībnieks iesniedza sarakstu ar vēlamajiem maiņas darījuma galamērķiem – Ņujorkas “Knicks”, Bruklinas “Nets” vai Losandželosas “Clippers”.

ESPN žurnālists Adrians Vojnarovskis paudis, ka Batlers pašlaik trenējas pie “Timberwolves” vienības, kamēr gaida lēmumu par viņa aizmainīšanu uz citu komandu.

Kā pauž žurnālists, Batlers treniņu pavadījis verbāli aizskarot komandas biedrus, trenerus un vadības pārstāvjus. Viņa teksti bija īpaši vērsti uz komandas galveno treneri Tomu Tibodo, ģenerālmenedžeri Skotu Leidenu, kā arī uz komandas biedriem Karlu Entoniju Taunsu un Endrjū Viginsu.

“Es tev esmu vajadzīgs. Tu nevari uzvarēt bez manis,” Batlers treniņā bļāvis uz Leidenu.

Tāpat ziņots, ka treniņa laikā Batlers spēlējis kopā ar komandas rezervistiem un uzveicis komandu, kurā bija sākuma sastāva spēlētāji.

“Daudzi Minesotas spēlētāji šodien treniņu pameta, iedvesmoti no Batlera snieguma. Batlers komandā paņēma rezervistus un pieveica sākuma sastāva komandu. Beigās viņš no laukuma nonāca pašpārliecināts,” savā Twitter kontā raksta Vojnarovskis.

Tāpat Batlers treniņā bļāvis uz Viginsu un Taunsu: “Viņi nekam neder. Viņi ir mīksti.”

“Viņš neko pret mani nevar izdarīt,” iebļāvies Batlers, kad aizsardzībā veiksmīgi nostrādājis pret Taunsu. Pēc notikušā Taunss aizspēris bumbu.

“Tas bija drausmīgi,” atklāja viens no komandas darbiniekiem. “Spēlētāji visu laiku uz treniņu ierodas ar sliktu garastāvokli. Šis bija drausmīgākais treniņš manā karjerā NBA.”

Pēc treniņa Batlers skaidroja tajā notiekošo: “Liela daļa no tā ir taisnība. Tomēr ir jāsaprot, ka es basketbolu neesmu spēlējis ilgu laiku un es ļoti mīlu šo spēli. Man patīk sacensties pret labākajiem un pierādīt, ka arī es esmu cienīgs šeit atrasties. Treniņā tas viss iznāca ārā. Jā, tas nebija pareizākais veids, kā to darīt. Vai es biju brutāli godīgs? Jā! Jo teju ikviens baidās būt atklāts. Ja nepatīk, kā es treniņos izturos, kāpēc pie manis nepienāk un to nepasaka? Es neapvainošos, jo neuztveru to personīgi.”

Batlers arī norādīja, ka attiecības ar klubu nav salabotas, turklāt viņš nedomā, ka tas ir iespējams.

Tieši Batlera attiecības ar Viginsu un Taunsu bijis iemesls konfliktam “Timberwolves” ģērbtuvēs un maiņas darījuma pieprasījumam.

Aizvadītajā sezonā Batlers 59 nospēlētos mačos izcēlās ar vidēji 22,2 punktiem. Minesota sezonu noslēdza ar 47 uzvarām un 35 zaudējumiem. Izslēgšanas spēlēs vienība pirmajā kārtā piekāpās Hjūstonas “Rockets” basketbolistiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par