Batņa pēc 2:7: Vienkārši pieļāvām kļūdas, nenospēlējam savu cilvēku un viss…

18/05/2024 20:26
Nokopēts
Oskars Batņa
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Oskars Batņa sarunā ar portālu “Sportazinas.com” dalījās pārdomās pēc pasaules čempionāta spēles pret Zviedriju.

Jau vēstīts, ka šodien Latvija ar 2:7 zaudēja Zviedrijai. Lai gan otrajā trešdaļā Latvijas komanda ātri guva divus vārtus un panāca neizšķirtu, turpinājumā komanda uzstādīja PČ antirekordu, ielaižot trīs vārtus 26 sekundēs. Batņa laukumā pavadīja 18 minūtes un 31 sekundi, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem un spēli pabeidza ar lietderību -2.

“Vienkārši pieļāvām kļūdas, kaut kur nenospēlējām savu cilvēku un viss, zviedri ir ļoti meistarīga komanda un mūsu kļūdas uzreiz realizēja. Protams, tas bija izšķirošais moments, uzreiz iedeva mums tādu auksto dušu, 26 sekundēs… bija kā bija,” teica uzbrucējs.

Mamčics: Pieļāvām kļūdas, kuras nevar pieļaut pret tādu pretinieku

Latvijas izlase turpināja šī PČ tradīciju ar neuzvarētajiem pirmajiem periodiem. “Lai mača sākums būtu labs, jāvinnē visas divcīņas. Tiklīdz mēs pazaudējam kādu cilvēku, iedodam viņam laiku, tad meistarīgs pretinieks uzreiz izmanto kļūdas. Nedrīkstam dot viņiem tādas iespējas, tas arī viss. Zviedri šodien galīgi ne ar ko nepārsteidza, mēs zinājām, kādam komanda tā būs – meistarīga, ātra. Paši kļūdījāmies un tas mums dārgi maksāja,” uzskata hokejists.

Otrajā periodā, kad rezultāts bija 2:6, Elvi Merzļikinu vārtos nomainīja Ēriks Vītols, kuram tā bija debija PČ. “Mēs uzticamies Vītolam, uzticamies visiem vārtsargiem, uzticamies katram spēlētajam. Protams, gribam palīdzēt viņam kā augstam vārtsargam, gribam palīdzēt vairāk aizsardzībā. Bet nav tā, ka mēs kādam uzticamies vairāk vai mazāk,” par jauno vārtsargu izteicās Batņa.

Jau rīt plkst. 21:20 Latvijas izlase aizvadīs, iespējams, izšķirošo spēli par iekļūšanu ceturtdaļfinālā – pret Slovākiju. “Ātrāk jāaizmirst šis mačs un jāgatavojas nākamajam. Izanalizēsim mūsu sniegumu, izanalizēsim slovāku sniegumu un viss būs kārtībā, spēlēsim uz uzvaru,” noslēdza hokejists.

Vītols par Merzļikina padomu pirms nomainīšanas: Teica, lai nestresoju un ne no kā nebaidos

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.33
-
2.85
2.55
-
1.42
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām