Baumanim 13. pozīcija pēc diviem kvalifikācijas braucieniem pasaules RX posmā ASV

Jānis Baumanis, sportazinas.com
Jānis Baumanis Foto: Oficiālā Facebook lapa

Ostinā, ASV sācies kārtējais Pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kurā pēc pirmajām divām kvalifikācijas kārtām prestižākajā “SuperCar” klasē vadībā atrodas norvēģis Peters Solbergs, bet pagaidām ieņem 13. vietu.

Pirmajā kvalifikācijas kārtā Jānis Baumanis startēja kopā ar abiem “GCK Renault” komandas pilotiem Antonu Marklundu un Gerlēnu Šišerī, “Olsbergs MSE” pārstāvi Kevinu Ēriksonu, kā arī “Audi” rūpnīcas braucēju Andreasu Bakerūdu. Startā Jānis uzreiz devās džokeraplī un iekārtojās pirmajā vietā starp citiem džokerapli veikušajiem braucējiem, tomēr turpinājumā Marklunds ar Ēriksonu no sava džokerapļa atgriezās priekšā Jānim, bet garām trasē tika arī Bakerūds. Kopējā ieskaitē Jānim 11. labākais rezultāts.

Otrajā braucienā Jānis startā sadūrās ar pasaules čempionu Johanu Kristofersonu no “Volkswagen” komandas, bet pāris līkumus vēlāk norisinājās aizraujoša cīņa uz tramplīna ar Robinu Larsonu, kā rezultātā zviedrs sagriezās trasē, bet Jānis turpināja braucienuFinišā savā braucienā Jānis ieguva trešo vietu, bet otrās kvalifikācijas kopsummā iegūstot 13. pozīciju.

Svētdien paredzēti vēl divi kvalifikācijas braucieni, bet pusfinālam kvalificēsies 12 ātrāko laiku īpašnieki. Teksasas pilsētā Ostinā sacensības risinās tikai starp prestižākās “SuperCar” klases braucējiem.

Pēc aizvadītajiem deviņiem posmiem Baumanis kopvērtējumā ar iekrātu 71 punktu ieņem desmit pozīciju. Līderpozīcijās ar 254 punktiem ir atrodas Kristofersons, bet tuvākajam sekotājam Matīasam Ekstrēmam ir 181 punktus. Pavisam nedaudz no zviedra atpaliek norvēģis Andreass Bakerūds (179 punkti).

Izmantotie resursi: F1.lv

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par