Baumanis sasniedz pusfinālu pasaules čempionāta trešajā posmā

Latvijas rallijkrosa braucējs no STARD komandas slavenajā Spā trasē Beļģijā ieņēmis astoto vietu pasaules čempionāta trešā posma kvalifikācijā, tādējādi iekļūstot pusfinālā.

Sestdien pirmajā braucienā Baumanis uzrādīja tikai 15. laiku starp 20 braucējiem, tomēr viņam bija jāveic divi džokera apļi, jo viņš veica pāragru startu. Savukārt otrajā kvalifikācijas braucienā latvietis bija jau otrais ātrākais, atpaliekot tikai no brita Līam Dorena un veicot iespaidīgu kāpumu kopējā ieskaitē.

Svētdien trešajā braucienā latvietis uzrādīja astoto ātrāko laiku, bet kvalifikācijas pēdējā sesijā bija sestais. Summā viņš tika pie 148 punktiem, kas kvalifikācijā deva astoto pozīciju un vietu pusfinālā, kur iekļuva 12 labākie piloti pēc kvalifikācijas.

Kvalifikācijā ar 174 punktiem uzvarēja norvēģis Andrēass Bakerūds, kurš bija ātrākais pirmajā un trešajā sesijā.

Pusfināli un fināls notiks vēlāk sestdienas pēcpusdienā.

Pirmajos divos šīs sezonas posmos Baumanis bija attiecīgi piektais un sestais. Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 56 punktiem ir zviedrs Kevins Hansens, 48 punktus iekrājis soms Niklass Grenholms, 38 punkti ir Timijam Hansenam, kamēr ceturtais ar 36 punktiem ir Baumanis. Tikmēr Reinis Nitišs ar dalību vienā posmā iekrājis piecus punktus un atrodams 15.pozīcijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par