Baumanis un Nitišs pēc kvalifikācijas pirmajiem braucieniem desmitniekā (+VIDEO)

Latvijas rallijkrosa braucēji un atrodas pirmajā desmitniekā pēc pasaules čempionāta sezonas pirmā posma, kas norisinās Spānijā, sestdien veiktajām pirmajām divām kvalifikācijas sacensībām prestižākajā “SuperCar” klasē.

Pagaidām vissekmīgāk klājas Baumanim no STARD komandas, kurš ar iekrātiem 70 punktiem ir astotajā vietā. Savukārt Nitišs no spēcīgās EKS vienības ieguvis par vienu punktu mazāk un ieņem desmito pozīciju.

Baumanis slapjajā Barselonas trasē pirmajā kvalifikācijā summā uzrādīja septīto labāko rezultātu, kamēr otrajā viņš bija 11.pozīcijā. Tikmēr Nitišs, lai gan uzvarēja savu braucienu, pirmajā kvalifikācijā uzrādīja tikai 17.rezultātu, bet otrajā viņš bija jau trešais ātrākais, kas ļāva veikt arī ievērojamu kāpumu kopējā ieskaitē.

Tikmēr līderis pēc abām kvalifikācijas sacensībām ir Nitiša komandas biedrs Tomass Heikinens no Somijas, kuram pašlaik ir 80 punkti.

Svētdien notiks vēl divas kvalifikācijas kārtas, kā arī izšķirošās cīņas par uzvaru šajā posmā.

Šosezon pasaules čempionātā rallijkrosā kopumā iecerēti 12.posmi, bet sacensības Latvijas trasē Biķerniekos gaidāmas septembrī.

Baumanis iepriekšējā sezonā aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē, pārstāvot “Austria” vienību. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

Tikmēr Nitišs aizvadīto iesāka “All-Inkl.com” komandā, taču neveiksmīgu rezultātu dēļ to atstāja un gadu noslēdza “Olsbergs MSE” vienībā, kur bija braucis jau iepriekš. Sezonas noslēgumā viņš kopvērtējumā ierindojās vien 16.vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par