“Bayern” sagrauj pretiniekus un tuvojas Vācijas čempiontitulam

30/05/2020 21:47

Minhenes “Bayern” sestdien svinēja graujošu uzvaru Vācijas futbola bundeslīgas spēlē, sperot soli pretī savam kārtējam čempiontitulam.

“Bayern” savā laukumā ar 5:0 (3:0) sagrāva Diseldorfas “Fortuna” komandu.

Mača 15.minūtē pēc Benžamēna Pavāra sitiena bumbu savos vārtos ieraidīja Matiass Jorgensens. 14 minūtes vēlāk ar precīzu sitienu izcēlās pats Pavārs, kurš pēc stūra sitiena soda laukumā uzvarēja “otrajā stāvā” un ar galvu raidīja bumbu tīklā.

Divas minūtes pirms pamatlaika beigām “Bayern” izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, minheniešu uzbrukuma līderim Robertam Levandovskim panākot 2:0. Otrā puslaika piektajā minūtē mājinieki vēlreiz sarāva pretinieku aizsardzību, un Levandovskis atzīmējās otro reizi mačā.

“Bayern” turpināja uzbrukt un pāris minūtes vēlāk Alonso Deivīss pretinieku soda laukumā izrēķinājās ar pretinieku aizsardzību un panāca jau 5:0.

Lai nodrošinātu savu 30. Vācijas čempiontitulu, “Bayern” komandai atlikušajās piecās spēlēs pietiek ar deviņiem punktiem.

No augšgala komandām “VfL Wolfsburg” mājās bija izteikts pārsvars pār Frankfurtes “Eintracht”, tomēr viesi svinēja uzvaru ar 2:1 (1:0). Ciemiņiem izcēlās Andrē Silva un Daiči Kamanda, bet mājiniekiem – Kavins Mbambū.

Citviet “Hoffenheim” izbraukumā ar 1:0 (1:0) guva virsroku pār “Mainz 05”, uzvarētājiem vārtus gūstot Ihlasam Bebu. Tikmēr Berlīnes “Hertha” savās mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja “Augsburg” vienību, kuru ar precīziem sitieniem sarūgtināja Džavairo Dilrosuns un Kšištofs Pjonteks. Vēl sestdien Brēmenes “Werder” izbraukumā ar 1:0 (1:0) apspēlēja Gelzenkirhenes “Schalke 04”, vārtus gūstot Leonardo Bitenkūram.

Jau ziņots, ka piektdien Leverkūzenes “Bayer” viesos uzvarēja “Freiburg” ar 1:0 (0:0). Leverkūzenes komandas labā vārtus guva Kajs Havercs.

Svētdien Menhengldbahas “Borussia” mājās uzņems Berlīnes “Union” un Dortmundes “Borussia” viesosies pie “Paderborn”, bet pirmdien “Leipzig” izbraukumā cīnīsies ar “Koln”.

Kopvērtējuma vadībā ar 67 punktiem 29 spēlēs ir Minhenes “Bayern” komanda, kurai ar 57 punktiem 28 mačos seko Dortmundes “Borussia”. Trešo vietu ar 56 punktiem ieņem Leverkūzenes “Bayer”, kura aizvadījusi 29 mačus. “Leipzig” seko ar 55 punktiem, 53 punkti ir Menhengladbahas “Borussia”, kas par 11 punktiem apsteidz “VfL Wolfsburg” un “Hoffenheim”.