Bendika IBU kausa sprinta sacensībās izcīna 22. vietu

Baiba Bendika, sportazinas.com
Baiba Bendika | Foto: https://twitter.com/biathleteLV

Latvijas vadošā biatloniste sestdien Itālijā notiekošajās Starptautiskās biatlona savienības (IBU) kausa sprinta 7,5 kilometru distancē izcīnīja 22.vietu, kamēr vēl trīs Latvijas sportistes finišēja aiz labāko piecdesmitnieka.

No Latvijas slēpotājām – Bendikas, Sanitas Buliņas, Annijas Keitas Sabules un Ievas Pūces – visaugstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Bendika, kura ar abās šaušanās pieļāva četras kļūdas un līderei Juhannai Skotheimai no Zviedrijas zaudēja vienu minūti un 47,7 sekundes. Pūce ar vienu kļūdu katrā šautuvē līderei zaudēja nepilnas četras minūtes un finišēja 64.pozīcijā, bet Buliņa trīs reizes kļūdījās otrajā uguns līnijā, kā rezultātā 78.vieta, no uzvarētājas atpaliekot par piecām minūtēm un 33 sekundēm.

Uzreiz pozīciju zemāk bija Sabule, kurai tikai viena kļūda pirmajā šautuvē. Viņa no līderes atpalika piecas minūtes un 40 sekundes.

Uzvarētājai Skotheimai 5,4 sekundes zaudēja krieviete Irina Starika, bet viņas tautiete Anastasija Poršņeva līderei zaudēja 13,5 sekundes, izcīnot bronzu.

Vīriešu konkurencē desmit kilometru sprintā sestdien vēl piedalīsies arī Rūdis Balodis un Kirils Matjuhins.

Jau ziņots, ka ceturtdien neviena no augstāk minētajām Latvijas biatlonistēm nesasniedza supersprinta sacensību finālu, bet Bendika piektdien Austrijas pilsētā Hohfilcenē notiekošajā Pasaules kausa otrajā posmā izcīnīja 36.vietu 7,5 kilometru garajā sprinta distancē.

Pasaules kausa pirmajā posmā Bendika sprintā ierindojās 34.vietā, bet individuālajā distancē bija 63.pozīcijā.

Tikmēr Hohfilcenē vēl palika vadošais Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš sestdien ap plkst.15.55 pēc Latvijas laika piedalīsies 12,5 kilometru sacensības iedzīšanā.

Latvijas komandas sastāvā Pasaules kausa sezonai ir Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotiņš, Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Baiba Bendika, Jūlija Matvijenko un Ieva Pūce.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par