Bendika: Skumji, ka biatlons netiek uzskatīts par prioritāru sporta veidu

16/02/2024 11:33
Nokopēts
Baiba Bendika

Latvijas biatloniste Baiba Bendika sarunā ar Latvijas Televīziju komentējusi aizvadīto jaukto pāru stafeti pasaules čempionātā.

Jau vēstīts, ka Andrejs Rastorgujevs un Bendika ceturtdien Nove Mesto PČ biatlonā ieņēma astoto vietu pāru stafetē. Astotā vieta ir Latvijas biatlonistu visu laiku labākais sasniegums šajā disciplīnā.

“Tomēr tas ir pasaules čempionāts un ir astotā vieta. Protams, ka mēs paši un visi gaidījām vairāk, bet pāru jauktā stafete ir ļoti saspringta gonka un kļūdas nepiedod. Startēja daudz komandas un daudzas var pacīnīties par augstu rezultātu,” atzina Bendika. “Nav varbūt tik labi cik gribējām, jo tomēr tas ir TOP 8, bet nav arī tik slikti.”

Tāpat Bendika izteica viedokli par Latvijas Biatlona federācijas (LBF) finansiālo situāciju. “Protams, ka, ejot uz startiem, mēs par to nedomājam, bet ir skumji, ka tāds sporta veids kā biatlons, kas ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā, netiek uzskatīts par prioritāru sporta veidu. Ir izveidota absurda sistēma, kā to noteikt, bet turpinām cīnīties un rādām jaunajiem sportistiem, ka jāturpina cīnīties.”

Biatlona federācija vāc ziedojumus startam pēdējos divos PK posmos

Rastorgujevs un Bendika PČ pāru stafetē ierindojas labāko desmitniekā

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
8.5
4.8
1.27
3.4
3.2
2.2
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām