Bertāns: Ceru, drīz varēsim spēlēt skatītāju priekšā

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: Brad Mills-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” basketbolists ierakstījis video, kurā izteica cerību par drīzu sezonas atsākšanu, kā arī atgādinājis par distances ievērošanas nepieciešamību.

“Mums visiem pietrūkst basketbola. Paldies par atbalstu sezonas laikā. Cerams, drīz mēs varēsim atgriezties laukumā un spēlēt skatītāju priekšā. Ceru, ka jūs esat veseli un atrodaties drošībā. Ievērojiet distanci un palieciet mājās,” aicina latviešu basketbolists.

Šosezon latvietis laukumā gājis 54 mačos, kuros viņš atzīmējies ar vidēji 15,4 punktiem, 4,5 atlēkušajām bumbām un 1,7 piespēlēm. Bertāns realizēja tālmetienus ar 42,4% precizitāti, katrā spēlē izdarot caurmērā 8,7 mēģinājumus.

Februāra vidū Bertāns pirmo reizi karjerā piedalījās zvaigžņu spēles tālmetienu konkursā. Viņš iekļuva finālā, kurā bija spiests atzīt Devina Bukera un Badija Hīlda pārākumu.

Kad NBA pieņēma lēmumu par sezonas pārtraukšanu koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ, “Wizards” ieņēma devīto vietu Austrumos ar 24 uzvarām 64 cīņās.

“Wizards” skaidro, kāpēc Bertāns ir viens no NBA labākajiem trīspunktnieku metējiem (VIDEO)

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par