Bertāns: Esmu koferī sakrāmējis grāmatas, lai treniņam būtu arī kaut kādi svari

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: Patrick Smith/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs “Pusnakts šovam ar Jāni Skuteli” pastāstīja par savu ikdienu šajā laikā un vērtēja iespējamo sezonas turpinājumu.

“Ārā, paskatoties pa logu, pie krustojuma ir tikai divas mašīnas un trīs cilvēki. Tāda situācija ir Vašingtonas centrā. Tagad man ir vieglāk, jo ir mazāk cilvēku. Pēdējā laikā mani atpazina un nāca klāt bildēties. Ja tagad, kāds pajautātu bildi, tad es pieklājīgi atteiktu,” šī brīža situāciju stāsta basketbolists.

“Treniņi tagad komandai nav kopā, nemaz nedrīkstam kopā atrasties, viss ir aizslēgts. Mums no komandas piegādāja velotrenažierus, tad ar to var mājās patrenēties. Esmu koferī sakrāmējis grāmatas, lai treniņam būtu arī kaut kādi svari,” par trenēšanos mājās izteicās Bertāns.

“Wizards” spēlētājs vērtēja arī iespējamo scenāriju, ka NBA varētu atlikušo sezonu izspēlēt Lasvegasā: “Šī ir visticamākā versija, kas varētu notikt, ja ātrāk mēģina atsākt sezonu. Skaidrs ir tas, ka vēl ilgu laiku būtu jāspēlē bez faniem. Tagad nevar vairāk par 50 cilvēkiem atrasties vienā vietā. Ņemot vērā, cik komandām ir liels treneru štābs, tad pat visi treneri nevarētu atnākt uz spēli.”

Bertāns 54 mačos atzīmējies ar caurmērā 15,4 punktiem, 4,5 atlēkušajām bumbām un 1,7 piespēlēm. Latvietis ir viens no līgas labākajiem trīspunktu metējiem.

Sezonas pārtraukšanās brīdī “Wizards” ieņēma devīto vietu Austrumu konferencē ar 24 uzvarām 64 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par