Bertāns par maiņu: Esmu sajūsmā doties laukumā un spēlēt basketbolu

11/02/2024 10:48
Nokopēts
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) debiju Šarlotas “Hornets” sastāvā piedzīvoja Dāvis Bertāns. Pirmsspēles preses konferencē latvietis komentēja pievienošanos komandai.

Bertāns šo sezonu iesāka Oklahomasitijas “Thunder” komandā. Treneru uzticību Bertāns tur neizpelnījās, laukumā dodoties tikai 15 spēlēs, kā rezultātā ceturtdien latvietis tika aizmainīts uz “Hornets” vienību.

“Ņemot vērā, ka šosezon daudz neesmu spēlējis, gaidīju, ka kaut kas varētu notikt. “Thunder” ģenerālmenedžeris Sems Prestijs bija ļoti atklāts. Sems diezgan laicīgi man un citiem džekiem darīja zināmu, ka kaut kas patiešām notiks, un viņš par to mūs informēs. Viņš to arī darīja, tad notika maiņa un tagad esmu šeit. Šis ir bijis straujš pavērsiens, taču esmu sajūsmā doties laukumā un spēlēt basketbolu,” notikušo darījumu komentēja Bertāns.

“Nevienam nav noslēpums, ka varu mest. Tas ir viens svarīgs elements, taču enerģija un atdeve ir lietas, kuras varu kontrolēt,” par veidiem, kā palīdzēt “Hornets” komandai, pauda Bertāns. “Dažās spēlēs tu trāpīsi metienus, dažās ne, tu vari pieļaut kļūdas, bet, ja tu spēlē ar enerģiju un atdevi, tad tu vari palīdzēt komanda dažādos veidos.”

“Pirms “dedlaina” šī bija viena no jaunākajām komandām, bet tagad ir kaut ko grūti komentēt, jo puse no komandas ir nomainījusies,” Šarlotas vienības sastāvu vērtēja Bertāns. “Tas, ka pievienojušies ir vairāki spēlētāji, savā veidā pat varētu atvieglot iejušanos komandā, treneri veltīs vairāk laika, lai visu izskaidrotu. Iepriekšējā reizē, kad sezonas laikā tiku aizmainīts [no Vašingtonas] uz Dalasu, nebija viegli pielāgoties. Tagad mēs varēsim viens otram palīdzēt, kā arī komandā jau esošajiem spēlētājiem būs vieglāk jaunos džekus iesaistīt.”

Par Bertāna debijas maču lasi rakstā ŠEIT.

Bertāns “Hornets” debijā ar precīziem tālmetieniem palīdz komandai uzvarēt

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām