Biatlonistam Balodim 39.vieta pasaules jaunatnes čempionāta sprintā

24/02/2017 13:55

Brezno (Slovākija), 24.febr., LETA. Latvijas biatlonists Rūdis Balodis piektdien izcīnīja 39.vietu Slovākijā notiekošā pasaules jaunatnes biatlona 7,5 kilometru sprinta sacensībās.

Par šīs distances uzvarētāju tika kronēts Francijas biatlonists Emiljēns Klods, kurš ar divām kļūdām šaušanā distanci veica 20 minūtēs un 18,3 sekundēs. Tikmēr Balodis ugunslīnijā kļūdījās vienu reizi, bet zelta medaļas ieguvējam viņš piekāpās par trim minūtēm un 13,1 sekundi.

Vēl no Latvijas jaunajiem biatlonistiem Alvis Šķēps ar divām kļūdām ieņēma 44.pozīciju, kamēr Dzintars Daleckis ar vienu kļūdu bija 67.pozīcijā, bet Jānis Slavēns kļūdījās piecas reizes un starp 99 finišējušajiem dalībniekiem bija 89.vietā.

Pēcāk sešu kilometru sprinta sacensības aizvadīs arī dāmas, kur Latviju pārstāvēs Ieva Pūce, Inese Golubeva un Krista Razgale.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka paralēli notiekošajā pasaules junioru čempionātā ceturtdien piekto vietu individuālajā distancē izcīnīja Ingus Deksnis.

Pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem ilgs līdz 28.februārim. Sākotnēji tā norise bija plānota Pleskavas apgabalā Krievijā pavisam netālu no Latvijas robežas, tomēr pēc šīs valsts dopinga skandāla tā no sacensību rīkošanas atteicās.