Bijušais “Dinamo” uzbrucējs: Grūti, kad zaudē visiem pēc kārtas, it kā esi kaut kāds sūds

Dāvids Ulstrēms, sportazinas.com
Dāvids Ulstrēms | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Zviedru uzbrucējs Dāvids Ulstrēms sarunā ar mediju “Hockey Sverige” pastāstījis par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas “Dinamo” pavadīto laiku. 

30 gadus vecais hokejists parakstīja līgumu ar rīdziniekiem pirms šīs sezonas. 11 spēlēs viņš guva divus vārtus un atdeva trīs piespēles, tomēr jau 2019. gada oktobra vidū līgums ar viņu tika lauzts. Ulstrēms karjeru turpināja Šveices līgas klubā “Biel-Bienne”, atzīmējoties ar 10 vārtiem un 20 piespēlēm 28 mačos. 

“Jūs varat redzēt, kur atrodas “Dinamo” turnīra tabulā. Morāli tas ir ļoti grūti, kad zaudē visiem pēc kārtas, it kā esi kaut kāds sūds. Uzreiz kļuva skaidrs, ka mums neies labi. Sākuma klubs atlaida Kristeru Gudļevski, lai gan viņš nebija mūsu neveiksmju vaininieks. Tad lauza līgumus ar vēl dažiem hokejistiem, tajā skaitā ar mani. Pirmssezonas nometne tika aizvadīta neveiksmīgi, mēs vienkārši nebijām gatavi,” teica hokejists. 

“Dinamo” sezonu noslēdza 11. vietā Rietumu konferencē, sakrājot 41 punktu 62 spēlēs un izcīnot 17 uzvaras. Komanda iemeta 103 vārtus – vismazāk visā līgā, bet ielaida 187.   

Tikmēr Ulstrēma pārstāvētā “Biel-Bienneieņēm piekto vietu Šveicē ar 75 punktiem 48 spēlēs un jau garantējusi sev dalību izslēgšanas turnīrā. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par