Bijušais “Dolphins” stūrmanis prasību pret NFL neplāno atsaukt pat tad, ja atradīs darbu citā klubā

02/02/2022 18:45
Nokopēts
Braiens Floress

Bijušais Nacionālās futbola līgas (NFL) komandas Maiami “Dolphins” galvenais treneris Braiens Floress vērsies tiesā pret līgu, apsūdzot to par diskrimināciju darbā pieņemšanas un atlaišanas procesā, kā arī solījis prasību uzturēt arī tad, ja starpsezonā viņu nolīgs cits NFL klubs.

Prasību Manhetenas federālajā tiesā afroamerikāņu izcelsmes treneris iesniedzis pret līgu un 32 juridiskām un fiziskām personām. Viņš vērsies tiesā saistībā ar savu atlaišanu no “Dolphins” pēc trim aizvadītām sezonām. Floress no kluba galvenā trenera amata tika atbrīvots 10.janvārī, komandas īpašniekam Stīvenam Rosam lēmumu pamatojot ar komunikācijas un sadarbības problēmām.

Tomēr tiesā iesniegtajā prasībā tiek apgalvots, ka Ross 2019.gada sezonā piedāvājis Floresam 100 000 ASV dolāru (88 300 eiro) par katru zaudēto spēli, jo ar sliktāku sniegumu komanda iegūtu augstāku drafta izvēles iespēju. Kā apgalvots prasībā, Floress tika atbrīvots no darba un “nomelnots medijos”, “Dolphins” izplatot informāciju, ka ar Floresu ir grūti strādāt, kas atgādina plaši zināmo “dusmīgs tumšādainais” stereotipu.

Tāpat prasībā pausts, ka Jaunanglijas “Patriots” uzaicināja Floresu uz interviju, lai gan jau bija nolemts, ka galvenā trenera amatā tiks iecelts Braiens Debolls. Floresam bijušas sarunas par galvenā trenera amatu ar Hjūstionas “Texans” un Jaunorleānas “Saints”. Tomēr trešdien intervijā raidsabiedrībai CNN viņš apliecināja, ka prasību neatsauks arī tad, ja tiks pieņemts darbā citā klubā, jo vēlas mainīt praksi, kā NFL pieņem darbā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām