Bijušais F-1 boss: Es uzņemtu lodi Putina vietā

30/06/2022 13:56
Bērnijs Eklstouns

Bijušais Pirmās formulas (F-1) boss Bērnijs Eklstouns, piedaloties raidījumā “Labrīt Lielbritānija!” pauž atbalstu Vladamira Putinam.

“Es uzņemtu lodi viņa vietā! Viņš ir augstākās klases cilvēks. Tas, ko viņš dara, ir kas tāds, ko viņš uzskatīja par pareizu. Vņš to darīja Krievijas labā,” 91 gadu vecais vīrietis runāja par savu draudzību ar Krievijas prezidentu.

“Diemžēl viņš kā daudzi biznesa cilvēki, ik pa laikam pieļaujam kļūdas. Kad esat pieļāvis kļūdu, jums jādara viss iespējamais, lai no tās izkļūtu,” piebilda Bērnijs.
Kopš vīrieša izteikumiem F-1 ir norobežojusies no sava bijušā vadītāja, paziņojot, ka Bērnija Ekelstona komentāri ir viņa personīgie uzskati un ir pretrunā ar mūsu sporta mūsdienu vērtību nostāju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
11/08/2022 22:11

NBA iemūžina sesto numuru, Porziņģi tas neskars

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) par godu nesen mirušajai līgas leģendai Bilam Raselam lēmusi izņemt no aprites sesto numuru, taču latvietim Kristapam Porziņģim nebūs jāizvēlas cits numurs. The NBA will retire…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām