Bijušais NBA spēlētājs: Nesaprotu, kāpēc Lebrons neglābj Karmelo, bet tā vietā Dadlijs spēlēs “Lakers”

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājs Roiss Vaits paudis savas domas par nevienai līgas komandai nevajadzīgo Karmelo Entoniju.

Vaits komentēja Entonija situāciju: “Karmelo nav kā es, jo viņš nerunā tieši un konkrēti, bet pieturās pie savām morāles normām. Viņš ir ļāvis tam vaļu, tādēļ daudzi domā, ka viņš vairs nav tik labs spēlētājs.”

“Visi NBA spēlētāji zina, cik Karmelo patiesībā ir labs. Es nesaprotu, kādēļ “Lakers” parakstīja līgumu ar Džaredu Dadliju, bet to darīja ar Entoniju,” turpināja bijušais NBA spēlētājs.

Basketbolists pauda neizpratni: “Vēl viens jautājums ir tāds, kāpēc staigā apkārt it kā būtu visu spēlētāju seja un balss? Tādā gadījumā, kādēļ viņš nepalīdzēja Karmelo? Ja kāds man teiks, ka Dadlijs var spēlēt Karmelo līmeni, es viņam iesitīšu.”

2012. gada NBA draftā Vaitu pirmajā kārtā ar kopējo 16. numuru izvēlējās Hjūstonas “Rockets” komanda.

NBA karjerā gan Vaits aizvadījis vien trīs spēles, pārstāvot Sakramento “Kings”. Ar rezultativitātes punktiem viņš nav izcēlies.

Šovasar Karmelo vēlējās palīdzēt ASV basketbola valstsvienībai Pasaules kausa izcīņā, tomēr izlases vadība nolēma iztikt bez 35 gadus vecā uzbrucēja.

Jau vēstīts, ka pirms pagājušās sezonas Karmelo pievienojās “Rockets”, tomēr sastāvā nespēja nostiprināties un tika aizmainīts uz Čikāgas “Bulls”, kuras rindās viņš tā arī neaizvadīja nevienu maču. “Bulls” vēlāk atbrīvojās no Entonija, basketbolistam kļūstot par brīvo aģentu, taču nevienai komandai viņa pakalpojumi līdz šim nav bijuši vajadzīgi.

Starptautisks projekts “BettingCenter” piedāvā bezmaksas prognozes sportā

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par