Biķernieku trasē notiks Rīgas Motormuzeja kauss

16/07/2021 15:06

Biķernieku trasē norisināsies Latvijas čempionāta vēsturiskajām sporta automašīnām “Dzintara aplis” sezonas pirmās autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2021”, kurās būs “Volga”, “Formula”, VAZ un “ABC Race” klases, aģentūru LETA informēja Rīgas Motormuzejā.

Šogad dalībnieki sacentīsies lielajā autotrases konfigurācijā. Kopumā astoņos sacensību braucienos uz starta izies vairāk nekā 50 automašīnas.

Sacensību sezonu atklās VAZ un “Volga” klases, kurās tiks aizvadīts “Dzintara apļa” pirmais un otrais posms, savukārt “Formula Easter” un “Formula Mondial” klasēs sportisti sacentīsies Igaunijas čempionāta trešajā un ceturtajā posmā. Sacensībās piedalīsies arī seriāla “ABC Race” sporta automašīnas, kas aizvadīs sezonas trešo posmu.

Vienlaikus plkst.15.10 Biķernieku trasē notiks pedāļautomobiļu sacensības bērniem. Uz sacensībām tiek aicināti visi, kam ir savi pedāļauto un kuru augums nepārsniedz 110 centimetrus.

Tāpat sestdien no plkst.12 līdz 16 varēs aplūkot arī vēsturisko pedāļautomobiļu izstādi. Pedāļautomobiļi būs skatāmi zibizstādē, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Antīko automobiļu klubu, un ar dažiem automobiļiem mazākie apmeklētāji varēs doties izmēģinājuma braucienā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….