Bikši 50 km distancē PČ apdzen par apli

07/03/2021 18:58

Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše svētdien pasaules čempionātā slēpošanā Oberstdorfā 50 kilometru distancē klasiskajā stilā ar kopēju startu tika apdzīts par apli un ierindojās 49.vietā. Čempionāta pēdējā disciplīnā distanču slēpošanā divas pirmās vietas ieņēma norvēģi. Uzvarēja Juhanness Klēbo, kurš distanci veica divās stundās desmit minūtēs un 52,2 sekundēs, par 0,7 sekundēm apsteidzot Emīlu Iversenu.

Trešais finišēja Krievijas Slēpošanas federācijas (FLGR) komandas pārstāvis Aleksandrs Boļšunovs, kurš uzvarētājam zaudēja 1,4 sekundes. Klēbo un Boļšunovs finiša taisnē ieslēpoja plecu pie pleca, un pēc saskares salūza Boļšunova slēpju nūja, izbeidzot viņa cerības. Atgadījumu pēc finiša izskatīja žūrija, kura lēma, vai Klēbo izcīnīs ceturto zeltu šajā čempionātā.

Žūrija, izskatot protestu, apmierināja Boļšunova prasību un atzina Klēbo darbības finiša zonā par nepieņemamām, tādējādi liedzot norvēģim ceturto zelta medaļu un diskvalificējot viņu. Par uzvarētāju kļuva Iversens, otro vietu ieņēma Boļšunovs, bet uz trešo vietu pakāpās vēl viens norvēģis Sīmens Hegstads Krīgers, kuram tā bija trešā medaļa Oberstdorfā. Līdz ar to Bikše, kurš pirms tam ieņēma 50.vietu, pacēlās uz 49.vietu sacensību noslēgumā. Startēja 57 sportisti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…