BK “Ventspils” rezulatīvā pārbaudes spēlē piekāpjas Meiera “Enisey”

22/09/2018 23:31

Latvijas čempioni basketbolā “Ventspils”, turpinot gatavošanos gaidāmajai sezonai, sestdien savā laukumā pārbaudes spēlē ar rezultātu 87:93 zaudēja Mārtiņa Meiera pārstāvētajam Krievijas klubam Krasnojarskas “Enisey”.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Entonijs Bīns, kuram arī sešas atlēkušās bumbas. Tāpat attiecīgi 14 un 12 punktus pievienoja Roberts Freimanis un Džonatans Erledžs, kamēr Ārons Džonsons sameta desmit punktus un izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles. Abas komandas svētdien aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli.

“Ventspils” komandā šajā mačā laukumā devās arī pieredzējušais Mareks Jurevičus, kurš pretendē uz vietu komandā. Tikmēr Meiers guva sešus punktus un savāca trīs atlēkušās bumbas, taču viņam spēle beidzās jau trešās ceturtdaļas pirmajā pusē, jo centra spēlētājs savāca piezīmju normu.

Septembra pirmajā pusē Latvijas čempionvienība BK ”Ventspils” izcīnīja trešo vietu pārbaudes turnīrā Liepājā “Wind Basket 2018”, tiekot pie diviem panākumiem.

“Ventspils” gatavojas jaunizveidotās “OlyBet” Latvijas un Igaunijas Basketbola līgas, kā arī FIBA Čempionu līgas turnīriem, kamēr “Enisey”gaida spēles VTB Vienotajā līgā. Latvijas basketbola izlases centra spēlētājs Meiers vasarā vēl uz gadu pagarinājis līgumu ar Krasnojarskas komandu.

Aizvadīto sezonu Meiers sāka citā Krievijas klubā Kazaņas “Unics”, taču nespējot izkarot pienācīgu spēles laiku, viņš decembrī pārcēlās uz “Enisey” komandu. Tajā viņš 17 Vienotās līgas spēlēs vidēji laukumā pavadīja 20,7 minūtes, guva 9,9 punktus, sakrāja 6,5 atlēkušās bumbas un realizēja 53,1% metienu no spēles.