“Blackhawks” ar 10:1 sagrauj čempionus (VIDEO)

06/10/2017 09:45

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otro zaudējumu divās spēlēs piedzīvojusi pagājušās sezonas čempionvienība Pitsburgas “Penguins”, kas Čikāgā ar 1:10 atzina “Blackhawks” pārākumu. Čikāga jau 10 minūšu laikā panāca 4:0 un desmit vārtu robežu sasniedza pirmo reizi kopš 1988.gada.

“Penguins” šīs nakts spēlē deva iespēju somu vārtsargam Anti Niemi, kuram tā, iespējams, bija neveiksmīgākā spēle karjerā. Līdz septītajai minūtei rezultāts nebija atklāts, bet tad trīs minūšu intervālā tika gūti četri vārti, sagraujot čempionu cerības uz uzvaru. Neimi tika nomainīts, atvairījis deviņus no 13 metieniem.

Pirmās trešdaļas beigās Patriks Šārps guva savus atgriešanās vārtus Čikāgas sastāvā, realizējot izgājienu viens pret vienu (5:0). Otrā perioda sākumā Fils Kesels parūpējās ar Pitsburgas goda vārtiem, bet bet tie arī bija vienīgie.

Pēc tam “Blackhawks” atjaunoja piecu vārtu pārsvaru un spēles turpinājumā īpaši nepiebremzēja, iemetot vēl četrus vārtus. Beigās Graujoša uzvara ar 10:1. Ar “Hat – trick” izcēlās Brendons Sāds, Raeins Hartmans guva piecus punktus (1:4), bet četri Patrikam Keinam (1+3). Pēdējo reizi 10 vārtus Čikāga bija iemetusi 1988.gadā, bet “Penguins” pēdējo reizi 10 vārtus ielaida 1998.gadā.

Citās aizvadītās nakts NHL spēles Bostonas “Bruins” pārspēja Nešvilas “Predators” 4:3 (1:1, 2:0, 1:2), Ņujorkas “Rangers” ar 2:4 piekāpās Kolarādo “Avalache”, Detroitas “Red Wings” pieveica Minesotas “Wild” ar 4:2.

Pēc spēles metienos ar 4:5 Otavas “Senators” piekāpās Vašingtonas “Capitals”, bet Anaheimas “Ducks” ar 5:4 uzvarēja Arizonas “Coyotes”. Losandželosā vietējie “Kings” pārspēja Filadelfijas “Flyers” ar 2:0.