“Blue Jackets” ĢM atvainojies komandai par Bebkoka noalgošanu

18/09/2023 19:44
Nokopēts
Jarmo Kekalainens

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens atvainojies hokejistiem par Maika Bebkoka noalgošanu, atklājis funkcionārs.

Jau vēstīts, ka vakar leģendārais kanādiešu treneris, kurš par kluba stūrmani tika nozīmēts vien šī gada jūlijā, paziņoja par atkāpšanos no amatā, savukārt gaidāmajā sezonā “Blue Jackets” vadīs Paskāls Vinsents.

Iepriekš skandalozā podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītāji, bijušie NHL spēlētāji Pols Bisionets un Raiens Vitnijs minēja, ka Bebkoks “Blue Jackets” spēlētājiem licis parādīt viņu telefonos esošās bildes. Viņi atklāja, ka treneris savu prasību pamatoja ar vēlmi saprast, kādi cilvēki ir “Blue Jackets” hokejisti ārpus ledus. Tāpat tika ziņots, ka dažu spēlētāju telefonu saturs tika parādīts uz liela ekrāna.

Jāatzīmē, ka pats 60 gadus vecais Bebkoks oficiālā paziņojumā norādīja, ka informācija ir sagrozīta. “Tikšanas laikā ar hokejistiem un personālu palūdzu viņiem parādīt ģimenes bildes, lai labāk viņus iepazītu. Nekas īpašs. Tas, kā tas tika atstāstīts podkāstā, ir visai sagrozīts un aizvainojoši. Tādas tikšanās ir svarīgs ne tikai man, bet arī mūsu spēlētājiem,” teica Bebkoks.

Tomēr šo situāciju trenerim, kuram jau tā bija ne pārāk laba reputācija, vairs nepiedeva, un viņš bija spiests atkāpties, lai arī ar viņu tika parakstīts divu gadu līgums ar algu četri miljoni dolāru sezonā.

Jāatzīmē, ka Bebkoks bez darba bija kopš 2019. gada novembra, kad viņu atlaida no Toronto “Maple Leafs”. Arī toreiz uzpeldēja vairākas neglaimojošās detaļās par viņa darba metodēm un nepamatotu spiedienu uz spēlētājiem.

Atgriešanās nesanāk – Bebkoks atstāj “Blue Jackets” galvenā trenera amatu

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām