“Blue Jackets” līderis par Bebkoku: Mums ir vajadzīgs stingrs treneris, kurš vienmēr mūs mudinās

14/08/2023 11:24
Nokopēts
Džonijs Gudro

Latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” spēlētājs Džonijs Gudro sarunā ar līgas preses dienestu atskatījās uz aizvadīto gadu, pauda viedokli kluba jauno galveno treneri Maiku Bebkoku, kā arī raudzījās gaidāmajā sezonā.

Septiņkārtējais Zvaigžņu spēles dalībnieks Gudro uz Kolumbusu pārcēlās pērn vasarā, kā brīvais aģents parakstot septiņu gadu līgumu par 68,25 miljoniem. Salīdzinājumā ar fantastisko 115 (45+70) punktu 2021./2022. gada sezonu Kalgari “Flames” rindās, pirmajā sezonā “Blue Jackets” sastāvā Gudro nācās “nolaisties uz zemes” – kritās viņa rezultativitāte (21+53), kā arī pati komanda demonstrēja vāju sniegumu, ieņemot priekšpēdējo vietu līgā.

“Pagājušais gads ārpus laukuma bija lielisks – pieaugums ģimenē, jauna dzīvesvieta, jauna organizācija. Viss noritēja ļoti gludi. Tādā ziņā pirmais gads Kolumbusā bija patīkams, bet, protams, hokejā mums gāja grūti. Šovasar gan daudzi mūsu spēlētāji ir atgriezušies no savainojumiem, un ar nepacietību gaidām jauno sezonu,” teica Merzļikina pārstāvētās komandas līderis.

“Blue Jackets” pēc sezonas beigām gan nolēma rīkoties un no galvenā trenera amata atbrīvoja Bredu Larsenu, par jauno stūrmani ieceļot titulēto un vienlaikus skandalozo Bebkoku.  “Ar Bebsu nedaudz sanāca parunāt – man viņš šķiet patiešām labs. Sapratām viens otra domāšanas veidu un secinājām, ka ļoti gaidām treniņnometnes sākumu. Viņš no mums gaida daudz, un tas ir tas, ko mēs vēlamies no trenera,” Bebkoku vērtēja Gudro.

“Viņš šajā ilgā bijis jau ļoti ilgu laiku. Viņš skaidri pateiks to, ko no savas komandas viņš vēlas redzēt un kā viņš to vadīs. Tas ir tas, kas mums ir vajadzīgs. Mums ir vajadzīgs stingrs treneris, kurš vienmēr mūs mudinās – gan treniņos, gan spēlēs. Esmu sajūsmā, ka sezonu varēsim sākt kopā ar Maiku – domāju, ka šī sezona būs patiešām laba,” pauda amerikāņu uzbrucējs.

“Es Bebsu vēl pārāk labi nepazīstu, taču esmu spēlējis pie Boba Hārtlija, kurš ir ļoti prasīgs treneris, tāpat kā Derils Saters – šo speciālistu vadībā esmu guvis lielākos panākumus. Viņi vēlas uzvarēt, viņi liek savām komandām smagi strādāt un nepieļauj vaļības. Tas no trenera ir vajadzīgs, tāpēc [strādāt ar Bebkoku] būs jautri,” starp sava pašreizējā kluba stūrmani un saviem iepriekšējiem treneriem Kalgari “Flames” komandā paralēles vilka Gudro.

Aizvadītās sezonas “Blue Jackets” rezultatīvākais spēlētājs tāpat ir pārliecināts, ka nākamajā sezonā komanda progresēs. “Pagājušās sezonas beigās mūsu aizsargu skaits saruka, taču tagad esam ieguvuši divus patiešām labus aizsargus (Ivanu Provorovu un Deimonu Seversonu), kas mums patiešām palīdzēs,” gaidāmās sezonas potenciālu vērtēja Gudro. “Tādas prasmes, kādas mūsu komandā ir dažiem jaunajiem čaļiem, katru dienu treniņos un mačos ir diezgan aizraujoši vērot. Cerams, ka komandas turpinās mūs nenovērtēt, jo esmu pārliecināts, ka mums sastāvā ir talantīgi un piemēroti spēlētāji. Ja attīstīsimies kā komanda, tad varēsim paveikt kaut ko īpašu.”

“Blue Jackets” aizsargs priecīgs, ka komanda piesaistījusi pieredzējušo Bebkoku

Bebkoks: Mūsu darbs ir palīdzēt Elvim būt par Elvi

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām