Bļugers izmanto iespēju un gūst astotos vārtus, “Penguins” atspēlējas no 0:3 un uzvar (VIDEO)

18/01/2022 07:37
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 4:3 pārspēja Vegasas “Golden Knights”.

Pirmajā trešdaļā pingvīni nonāca neapskaužamā situācijā, zaudējot trīs vārtus. Pretinieku komandā bija precīzi Čendlers Stefensons, Jevgēņijs Dadonovs un Nikolass Rojs, kurš bija precīzs 29 sekundes pirms pārtraukuma. Pitsburgas atspēlēšanos otrajā periodā uzsāka Džeisons Zakers, turpināja Bļugers, kurš bija pirmais pie vārtsarga atvairītas ripas, savukārt trešās trešdaļas sākumā Zakers bija precīzs otro reizi, rezultātam kļūstot 3:3. Pusotru minūti vēlāk pēc Džeika Gencela vārtu guvuma jau “Penguins” bija vadībā.

62 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas punktu pielika komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, iemetot ripu tukšos vārtos, un Pitsburga ar 51 punktu 38 mačos panāca Vašingtonas “Capitals” Metropolitēna divīzijas kopvērtējumā.

Bļugers sev atvēlētajās 13 minūtēs un 16 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, kurš izrādījās precīzs, četriem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu un 55% uzvarēto iemetienu, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderību +1. 37 spēlēs latviešu uzbrucējs guvis astoņus vārtus un izdarījis astoņas piespēles. Jāatzīmē, ka Teodors ir rezultatīvs jau trīs mačos pēc kārtas.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs naktī uz 21. janvāri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators”.