Bļugers šoreiz izmanto iespēju, Pitsburga ne bez grūtībām pieveic Rietumu pastarīti (VIDEO)

15/12/2019 07:28

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers atzīmējās ar ceturto vārtu guvumu šosezon, palīdzot sevis pārstāvētajai komandai tikt pie panākuma bullīšos pār Losandželosas “Kings” ar 5:4.

Pirmajā trešdaļā pingvīni nonāca iedzinējos ar 0:2. Otrajā periodā Pitsburga panāca 2:2 pateicoties diviem Braiena Rasta vārtu guvumiem, savukārt trešā nogriežņa vidū latviešu uzbrucējs pirmo reizi izvirzīja “Penguins” vadībā. Bļugers izmantoja vārtsarga kļūdu, kurš nespēja piespiest ripu, tā izslīdēja viņam starp kājsargiem un latvietis ar ātru kustību iemeta to vārtos – 3:2. Jāatzīmē, ka tieši Bļugers sāka šo uzbrukumu, izcīnot ripu viduszzonā.

Mača pamatlaiks noslēdzās ar 4:4, papildlaikā vārti netika gūti un mačs turpinājās pēcspēles metienu sērijā. Bļugers tajā nepiedalījās, savukārt vienīgo bullīti iemeta divu vārtu autors Rasts, kurš arī atnesa uzvaru savai komandai – 5:4.

Bļugers laukumā pavadīja 19:06 minūtēs, no kurām 2:47 – mazākumā, kas ir otrs lielākais laiks komandā. Uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un vienu reizi stājās ripas ceļā. Divi vārti un viena piespēle Rastam, savukārt ar trīs piespēlēm atzīmējušies Džeiks Gincels un Kriss Letangs.

Bļugeram šī bija 33 spēle šosezon, viņa kontā četras ripas, piecas piespēles un negatīva lietderība -2.

Ar 19 uzvarām 33 mačos Pitsburga ieņem ceturto pozīciju Metropolitēna divīzijā. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 18. decembri plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames”.

Apskatnieks: Nabaga Tedijs, viņš iznieko daudz iespēju…

Jau ziņots, ka vakar Elvis Merzļikins tika nomainīts pēc pirmā perioda, Kolumbusas “Blue Jackets” papildlaikā zaudējot Otavas “Senators” ar 3:4, savukārt Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pagarinājumā atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu ar 2:3.

Citos mačos Ņujorkas “Rangers” overtaimā piekāpās Anahaimas “Ducks” ar 3:4, Karolīnas “Hurricanes” sagrāva Kalgari “Flames” ar 4:0, Dalasas “Stars” pārspēja Nešvilas “Predators” ar 4:1, Toronto “Maple Leafs” ar identisku rezultātu pieveica Edmontonas “Oilers”, Filadelfijas “Flyers” zaudēja Minesotas “Wild” ar 1:4, Detroitas “Red Wings” ar 2:1 apspēlēja Monreālas “Canadiens”, Vašingtonas “Capitals” tika galā ar Tampabejas “Lightning” 5:2, Bostonas “Bruins” tika pie panākuma par Floridas “Panthers” ar 4:2, Ņūdžersijas “Devils” izrādījās pārāka pār Finiksas “Coyotes” 2:1, Čikāgas “Blackhawks” ar 3:4 piekāpās Sentluisas “Blues”, bet Vankūveras “Canucks” ar 2:4 zaudēja Sanhosē “Sharks”.